Sobota 1.10.2022
sk
Arnold
cz
Igor

Keď je na polícii nahlásený prípad nezvestnej osoby, v pátraní sú často kľúčové prvé hodiny. Hľadanie strateného muža v Turecku malo ale napokon naozaj vtipný a nečakaný koniec. Ako píše aj portál LADbible, 50-ročný muž menom Beyhan Mutlu bol naposledy videný, ako popíja alkohol so skupinou kamarátov v štvrti Çayyaka v meste İnegöl.

Následne sa odtiaľ vydal do zalesnenej oblasti a nevrátil sa. Jeho priatelia začali mať obavy, a tak kontaktovali políciu. Tá dala dohromady pátracie skupiny, ktoré bez meškania začali prehľadávať okolie. K pátraniu priložilo pomocnú ruku mnoho dobrovoľníkov z radov bežných obyvateľov a kurióznym riadením osudu sa k nim pripojil aj sám hľadaný Mutlu!

Ten sa zamiešal medzi členov a podľa všetkého sa niekoľko hodín snažil usilovne hľadať. Keď ale počul, že ho členovia pátracej skupiny volajú po mene, zavolal: „Koho vlastne hľadáme? Ja som tu.“ A naozaj bol! Evidentne mal vypité a ani len netušil, že je po ňom vyhlásené pátranie. Našťastie ale napokon všetko dobre dopadlo a Mutlu bol v bezpečí dopravený do svojho domu.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť