Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Polícia vyhlásila mimoriadne pátranie. Nezvestnou je len 16-ročná Lenka z Bytče

Ak máš akékoľvek informácie, tak kontaktuj políciu.


Na Slovensku je ďalšia nezvestná osoba, opäť ide o mladistvú osobu. Ako informuje Polícia SR na svojom Facebooku, nezvestnou je len 16-ročná Lenka z Bytče, ktorá sa už takmer týždeň nevrátila domov a nikto nevie, čo s ňou je.

Mladé dievča sa volá celým meno Lenka Dunajová. Nezvestná je už od 29. 6. 2024, keď odišla zo svojho bydliska v Bytči a už sa nevrátila. Od tohto dňa sa nikomu neozvala a nikto nevie, kde sa pohybuje.

Polícia opisuje, že je vysoká 167 cm a je strednej postavy. Má hnedé rovné vlasy po plecia a zároveň hnedé oči. Naposledy na sebe mala čierne tričko, čierne kraťasy a zároveň mala so sebou tmavú mikinu.

Mohlo by ťa zaujímať:

Nenechaj si ujsť zľavu, aká tu ešte nebola. S naším PREMIUM sa počas leta nudiť nebudeš

Polícia robí všetko preto, aby sa ju podarilo vypátrať, avšak doposiaľ bez úspechu. V prípade, že by si mal k dispozícii akékoľvek informácie o nezvestnej osobe, tak neváhaj kontaktovať políciu na čísle 158 alebo taktiež na ktoromkoľvek z oddelení Policajného zboru či správou na facebookovej stránke Policajného zboru.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.