Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 15.6.2024
sk
Vít
cz
Vít
, Vítek

NAKA obvinila youtubera Martina Daňa z výtržníctva

Podľa portálu Aktuality.sk je dôvodom video, v ktorom vulgárne napádal moderátora Sajfu a jeho manželku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú.


Národná kriminálna agentúra (NAKA) obvinila youtubera Martina D. z výtržníctva. Ako informuje spravodajský portál Aktuality.sk, dôvodom je video, v ktorom vulgárne napádal moderátora Sajfu (Matej Cifra, pozn. SITA) a jeho manželku Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú. Video podľa portálu Martin D. zverejnil ešte v roku 2019, neskôr ho na základe príkazu súdu zmazal.

„Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú napádal za jej vzhľad, o jej manželovi zasa tvrdil, že je zlatokop. Na Martina D. sa preto rozhodli podať trestné oznámenie,“ uvádza portál. Zároveň pripomína, že začiatkom decembra 2019 NAKA Martina D. obvinila z daňových podvodov. Ako konateľ niekoľkých firiem si mal totiž v priebehu rokov 2011 a 2012 neoprávnene uplatniť nárok na vrátenie DPH vo výške takmer 190-tisíc eur. „Krátko po vznesení obvinenia ho policajti zadržali, avšak z iného dôvodu. Jeho aj Rudolfa V. obvinili z opakujúceho sa pokračovacieho prečinu výtržníctva spáchaného formou spolupáchateľstva a závažnejším spôsobom konania na viacerých osobách,“ uvádzajú Aktuality.sk. Zároveň dodávajú, že Martina D. okrem toho obvinili aj z prečinu podnecovania.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.