Piatok 7.10.2022
sk
Eliška
, Elisa
cz
Justýna
, Justina, Justin

Pandémia koronavírusu je tu s nami už pomaly rok a zatiaľ sa nezdá, že by tak skoro odišla. Máme síce dostupné vakcíny, ale stále bude istú dobu trvať, kým sa preočkuje dostatočný počet ľudí. Dovtedy sa musíme zmieriť nielen s rúškami, zvýšenou dezinfekciou, ale aj s lockdownami a zákazmi vychádzania.

Ako uvádza aj portál LADbible, práve sociálnu izoláciu zvládajú mnohí ľudia dosť ťažko. Ak je človek stále zavretý doma s tými istými ľuďmi, časom mu môžu začať liezť na nervy. Ale sú tu aj pozitívne stránky. Vďaka lockdownu sa napríklad polícii vo Veľkej Británii podarilo zadržať muža, po ktorom bolo vyhlásené pátranie.

Shutterstock

Radšej do basy, prosím

Teda, aby sme boli presnejší, muž sa polícii udal sám. Prečo? Podľa jeho slov mu už liezlo na nervy, že musí byť neustále zavretý doma so svojimi otravnými spolubývajúcimi. Polícia uviedla, že „muž bude radšej vo väzení, než by musel stráviť viac času s ľuďmi, s ktorými žije“.

Bývanie s jeho členmi rodiny preňho teda muselo byť naozaj vyčerpávajúce. Kvôli lockdownu navyše nemal kam utiecť, keďže podniky či krčmy boli pozatvárané. Muž sa teda rozhodol, že sa radšej prizná na policajnej stanici. Na základe oficiálneho vyjadrenia vyšetrovateľov vyplýva, že muž chce ísť čím skôr do väzenia, kde je „pokoj a ticho“.

Tento prípad bol pre policajného inšpektora Darrena Taylora taký podivný, že sa oň podelil na sociálnej sieti Twitter. Jeho príspevok si získal medzi ľuďmi pochopiteľnú popularitu. Snáď sa teda kriminálnik naozaj dostane do väzenia, kde bude mať od svojich neznesiteľných spolubývajúcich konečne pokoj.

Shutterstock

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť