Polícii sa dobrovoľne vydal hľadaný kriminálnik. Jeho spolubývajúci mu už počas lockdownu liezli na nervy

Zločinec sa vyjadril, že radšej dobrovoľne nastúpi do väzenia.

Zdroj: Shutterstock

Pandémia koronavírusu je tu s nami už pomaly rok a zatiaľ sa nezdá, že by tak skoro odišla. Máme síce dostupné vakcíny, ale stále bude istú dobu trvať, kým sa preočkuje dostatočný počet ľudí. Dovtedy sa musíme zmieriť nielen s rúškami, zvýšenou dezinfekciou, ale aj s lockdownami a zákazmi vychádzania.

Ako uvádza aj portál LADbible, práve sociálnu izoláciu zvládajú mnohí ľudia dosť ťažko. Ak je človek stále zavretý doma s tými istými ľuďmi, časom mu môžu začať liezť na nervy. Ale sú tu aj pozitívne stránky. Vďaka lockdownu sa napríklad polícii vo Veľkej Británii podarilo zadržať muža, po ktorom bolo vyhlásené pátranie.

Shutterstock

Radšej do basy, prosím

Teda, aby sme boli presnejší, muž sa polícii udal sám. Prečo? Podľa jeho slov mu už liezlo na nervy, že musí byť neustále zavretý doma so svojimi otravnými spolubývajúcimi. Polícia uviedla, že „muž bude radšej vo väzení, než by musel stráviť viac času s ľuďmi, s ktorými žije“.

Bývanie s jeho členmi rodiny preňho teda muselo byť naozaj vyčerpávajúce. Kvôli lockdownu navyše nemal kam utiecť, keďže podniky či krčmy boli pozatvárané. Muž sa teda rozhodol, že sa radšej prizná na policajnej stanici. Na základe oficiálneho vyjadrenia vyšetrovateľov vyplýva, že muž chce ísť čím skôr do väzenia, kde je „pokoj a ticho“.

Tento prípad bol pre policajného inšpektora Darrena Taylora taký podivný, že sa oň podelil na sociálnej sieti Twitter. Jeho príspevok si získal medzi ľuďmi pochopiteľnú popularitu. Snáď sa teda kriminálnik naozaj dostane do väzenia, kde bude mať od svojich neznesiteľných spolubývajúcich konečne pokoj.

Shutterstock
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Mýty o rozmnožovacej sústave, ktorým možno stále veríš


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME