Poľského prezidenta napálil Rus, ktorý sa v telefonáte vydával za generálneho tajomníka OSN

Prešibané ruské duo si môže pripísať ďalší cenný úlovok.

Zdroj: profimedia

Rusi Vladimir Kuznecov a Alexej Stoljarov, vystupujúci pod menami Vovan a Lexus, sa preslávili telefonátmi, v ktorých napálili viacerých svetových politikov. Tentoraz to schytal opätovne zvolený poľský prezident Andrzej Duda.

Počas jedenásťminútovej konverzácie sa Vovan vydával za Antónia Guterresa, generálneho tajomníka OSN. Vovan Dudovi zagratuloval k obhájeniu úradu a rozprával sa s ním o rôznych témach. Na pretras prišiel koronavírus, LGBT aj vodka, informuje AP News.

profimedia

Duda falošného Guterresa ubezpečil, že Poľsko situáciu ohľadom koronavírusu zvláda a rešpektuje všetky osoby bez rozdielu sexuálnej orientácie. Rozhovor o vodke zasial u prezidenta zrnko pochybnosti. Muž na druhej strane linky totiž názov vodky Żubrówka vyslovoval oveľa lepšie, ako to ide skutočnému Guterresovi.

Poľský prezident aj napriek tomu naďalej pokračoval v rozhovore. Z pozície politika to je celkom pochopiteľné – je oveľa lepšie rozprávať sa s niekým s falošnou identitou, ako na drzovku zložiť (aj keď nie veľmi presvedčivému) generálnemu tajomníkovi OSN.

Profimedia

Volajúci sa taktiež Dudu spýtal, či má Poľsko záujem nárokovať si ukrajinské mesto Ľvov, ktoré v minulosti patrilo Poľsku a pre poľských nacionalistov je strateným symbolom národnej hrdosti. Prezident odpovedal, že Poľsko v žiadnom prípade nebude podnikať kroky týmto smerom.

Ruskej dvojici sa v minulosti podarilo podobným spôsobom nachytať tureckého prezidenta Erdogana, britského premiéra Borisa Johnsona, princa Harryho aj francúzsku hlavu štátu Emmanuela Macrona.

Celý telefonát Vovana s poľským prezidentom si môžeš vypočuť tu:

Zdroj: apnews.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
4
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 najväčších chýb, aké môžeš spraviť, keď máš dvadsať


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME