Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.7.2024
sk
Magdaléna
cz
Magdaléna, Magda
, Magdalena
V spolupráci s Bontonfilm SK

Pomsta bude krvavá. Akčná novinka Boy Kills World sľubuje štýlovú jazdu

Do kín prichádza lákavý akčňák.


Drsných akčňákov s cool hlavnými hrdinami nikdy nie je dosť. Len nedávno si premiéru odbil fantastický Opičí človek a už v týchto dňoch dorazí ďalší lákavý kúsok Boy Kills World. O jeho réžiu sa postaral Mortiz Mohr a zdá sa, že nám na plátne ponúkne naozaj výživné akčné hody. O čom jeho film bude?

Krvavá cesta za pomstou

Príbeh sa odohráva v blízkej post-apokalyptickej budúcnosti a jeho hlavným hrdinom je nepočujúci mladík Boy (Bill Skarsgård). Ten žije v meste, ktoré ovláda skorumpovaná dynastia na čele s Hildou Van Der Koy (Famke Janssen). Práve ona zavraždila jeho matku a sestru a vzala mu schopnosť počuť a hovoriť.

Boy je tak odhodlaný sa pomstiť a navždy ju zničiť. Pod tvrdým výcvikom u tajomného šamana a vedený hlasom zo svojej obľúbenej videohry z detstva (H. Jon Benjamin) sa stáva nezastaviteľným nástrojom, ktorý na každom kroku rozosieva smrť. Krvavý masaker je na spadnutie.

V ďalších úlohách sa vo filme predstavia Jessica Rothe, Michelle Dockery, Sharlto Copley, Brett Gelman, Isaiah Mustafa a Andrew Koji. Moritz Mohr snímkou Boy Kills World síce celovečerne debutuje, z traileru však vyzerá pomerne suverénne, sviežo a štýlovo.

Očividne sa môžeme tešiť na zámerne poriadne prepálený akčňák, v ktorom nebude núdza o nadhľad a čierny humor. A zrejme ani o slušnú brutalitu. Sem s tým! Premiéra nás čaká 25. apríla.

filmy, Boy Kills World, akčný film, triler, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka
Bontonfilm SK

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.