Ponuka, ktorá sa neodmieta. Na Airbnb sa objavila exkluzívna ponuka bývania v šatníku

Žena si splnila svoj potterovský sen… len nečakala, že to bude práve takto.

Zdroj: Pixabay

Airbnb je čoraz populárnejší sprostredkovateľ ubytovania pre všetkých vášnivých cestovateľov, ktorí sa do hotelov práve dvakrát nehrnú, no stále by neradi spali pod mostom. Svojich priaznivcov si platforma získala oprávnene a za prijateľné ceny tam skutočne možno nájsť stovky krásnych nocľahov. A potom sa z času na čas niekto ocitne v kontajneri alebo sa stane toto…

Generácia, ktorá odrastala na čarodejníckej ságe o Harrym Potterovi celé detstvo čakala na svoju pozvánku do Rokfortu. Pozvánku do sveta mágie, čarov, kúzel, obrovských pavúkov a ďatelinového piva. Pozvánku, ktorá nechodila, nechodila a nechodila. Rokmi sme sa svojich čarodejníckych snov vzdali, no to sme ešte netušili, že je to predsa možné. A pokojne aj v dvadsaťšestke.

Harry Potter GIF - Find & Share on GIPHY

Na vlastnej koži sa o tom presvedčila britská cestovateľka Zoe Reeve, ktorá si to pri príležitosti osláv amerického Labor Day namierila do New Yorku. Na poslednú chvíľu cez Airbnb bookla ubytko v centre Brooklynu, a hoci už predom vedela, že za tridsať libier na noc bude malé, nečakala, že až tak. Lenže, človek mieni, pánboh mení.

Zoe sa tak ocitla zoči-voči svojmu potterovskému snu, len v akomsi nešťastnom prevedení. Nebola to žiadna magická komnata s kyprou spievajúcou žienkou v obraze namiesto vrátnice ani Dumbledorova pracovňa… ale kutica o výmere jedného metra štvorcového. Pamätáte si na izbičku pod schodami, ktorú chlapec, čo porazil veď viete koho, kým bol ešte v plienkach, obýval pod strechou Dursleyovcov? No, tak niečo také.

Britka skončila v šatníku s karimatkou, ohavnou dekou a životným priestorom na motívy sardinky v plechovke. Svoju lukratívnu izbičku natočila na video a podelila sa oň na Twitteri, kde si vyslúžilo takmer dva milióny pozretí.

Na majiteľov ubytovania sa však nehnevá. Vedela, že izbu rezervuje neskoro a rovnako aj to, že to bude na úkor pohodlia aj kvality. To nám však ale nezabráni, sa na celej situácii aspoň škodoradostne zasmiať.

Zdroj: _zoe93 / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Desivý klaun Pennywise sa vracia! Mrazivý horor To: Kapitola 2 konečne prichádza do kín

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME