Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 29.3.2023
sk
Miroslav
cz
Taťána, Táňa
, Tatiana

V dnešnej dobe sú internetoví komentátori veľmi nevďační protivníci. Či už máš blog, youtube kanál, alebo si sa na internete aktivizoval inou formou, vieš, o čom hovoríme. Sto ľudí, sto chutí. Povieš čierna, polovica chce bielu a začne ťa kvôli tvojmu názoru kritizovať či slovne i vulgárne napádať. Potrebuješ mať skrátka hrošiu kožu, no nie každý ňou disponuje.

84-ročná babička, o ktorej píše portál LADbible, sa dlhú dobu venovala streamovaniu, no teraz ohlásila koniec činnosti. Dôvodom je, že jej priveľmi ubližovali kritickí komentátori.

Má kvôli tomu úzkosti a stres

Streamerka Shirley Curry sa preslávila pod prezývkou „Skyrim Grandma“ vďaka jej záľube v hre The Elder Scrolls V: Skyrim. V „gamerských kruhoch“ je pomerne populárna, na svojom YouTube kanáli má takmer 900 000 sledovateľov.

Sympatickej babičke však v poslednej dobe priveľmi ubližovali komentáre k videám, ktoré ju a jej hráčske schopnosti znevažovali, a preto prišla s oznámením, že si s hraním dáva pauzu.

Shirley prezradila, že sa jej kvôli stresu a úzkosti pohoršilo zdravie. 84-ročná dôchodkyňa vysvetlila, že je kvôli neprajníkom neustále naštvaná a z niektorých ich komentárov ju bolí srdce.

Nechce, aby ju niekto poučoval

Babička Shirley prezradila, že ju unavujú pokusy o pomoc a „odborné“ rady, keď jej ľudia hovoria, ako by mala hrať, alebo komentáre typu, že jej to nejde, nech sa venuje niečomu inému. Vyjadrila sa, že jej niekedy streamovanie a hranie ako také robilo radosť, no v poslednej dobe sa to zmenilo a oveľa radšej hrá sama bez divákov.

Shirley sa skrátka nepáči, že ju ľudia poučujú, akým spôsobom má robiť niečo, v čom má už dostatočnú prax. „Sledujem všetky hry. Som hráčka a keď nejakú hru hrať chcem, tak to robiť budem,“ vyjadrila sa vo videu, kde oznamuje svojim fanúšikom svoju polmesačnú odmlku.

Všetky negatívne komentáre vymaže

Shirley má problémy s krvným tlakom, pretože je, podľa vlastných slov, neustále pod veľkým stresom. A práve preto si teraz dáva od streamovania dvojtýždňové voľno. Už nebude pridávať toľko videí a taktiež vymaže všetky negatívne či mudrlantské komentáre.

Popularita tejto streamovacej babičky je pomerne vysoká, až tak, že sa dokonca objaví v hre „The Elder Scrolls VI“ ako jedna z postáv. Ostáva dúfať, že sa jej polepší, naučí sa ignorovať hejty a bude tým pádom ďalej pokračovať v robení toho, čo ju tak baví. Všetkým ľuďom sa proste nezavďačíš a bolo by aj úplne zbytočné sa o to pokúšať. Treba sa s tým jednoducho zmieriť…

Zdroj: LADbible


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje