Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

Populárny seriál Sex Education si odbije 4. sériu ešte tento rok

Výborný seriál tento rok dorazí s novými epizódami.


Fanúšikovia obľúbeného seriálu Sex Education už nedočkavo očakávajú dátum premiéry štvrtej série. Ako píše aj portál Unilad, Netflix nedávno vyhlásil, kedy sa jej dočkáme. Presný dátum síce ešte nepoznáme, ale zástupcovia streamovacieho giganta potvrdili, že štvrtá séria dorazí ešte tento rok. Uviedli tiež, že v nových epizódach uvidíme známych hrdinov na novej škole Cavendish Sixth Form College.

Otis (Asa Butterfield) by rád pokračoval v sexuálnom poradenstve pre študentov, ale nie je si istý, či sa mu to v novom prostredí podarí. Eric (Ncuti Gatwa) zase dúfa, že na novej škole už nebudú za outsiderov. Vytriezvenie prichádza veľmi rýchlo. Študenti si totiž mysleli, že nová akadémia bude pokroková a moderná, ale realita prekoná aj ich najpesimistickejšie predstavy.

Populárny seriál Sex Education si odbije 4. sériu ešte tento rok
MovieStillsDB / Netflix

Bude štvrtá séria poslednou?

Ako iste vieš, v predchádzajúcej sérii sa toho udialo naozaj veľa, takže sme zvedaví, kam sa osudy našich obľúbených postáv budú ďalej uberať. Zároveň nás trochu mrzí, že v nových epizódach neuvidíme niekoľkých hercov z minulých sérií.

Konkrétne sa to týka Patricie Allison, ktorá stvárnila Olu, a tiež Tanye Reynolds, ktorá si zahrala jej priateľku Lily. Štvrtá séria tiež bude rozlúčkou pre niektorých ďalších hercov. Emma Mackey, ktorá si zahrala rebelskú Maeve, oznámila, že táto séria bude jej poslednou. V podobnom duchu sa vyjadril aj Ncuti Gatwa.

Populárny seriál Sex Education si odbije 4. sériu ešte tento rok
MovieStillsDB / Netflix

Seriál tak zostane ochudobnený o mnoho skvelých postáv. Je však otázne, či Netflix vôbec plánuje so seriálom pokračovať aj piatou sériou. To zatiaľ netušíme, takže nám neostáva nič iné, len si počkať na oficiálne oznámenie.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje