Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 15.7.2024
sk
Henrich
cz
Jindřich

Populárny spevák oznámil, že má rakovinu. Fanúšikov varuje, toto im odkazuje

Po známej speváčke je tu ďalšia celebrita s týmto ochorením.


Len nedávno sme ťa informovali o tom, že svetoznáma speváčka Halsey prišla so správou, že bojuje s rakovinou. Krátko po jej ohlásení oznámil to, že má rakovinu aj ďalší populárny spevák. Ako informuje médium CNN, je ním Kevin Jonas zo známej skupiny Jonas Brothers. Toto odkazuje svojim fanúšikom, posiela im dôležité varovanie.

Spevák uverejnil v utorok na Instagrame video, v ktorom rozpráva o svojej diagnóze. Ako sa ukázalo, má špecifickú rakovinu kožu. „Takže dnes mi z hlavy odstránia bazocelulárny karcinóm,” vysvetľuje vo videu. Dodáva, že ide o malý rakovinový nádor, ktorý začal postupne rásť a teraz mu ho musia chirurgicky odstrániť.

Bazocelulárny karcinóm je jednou z najbežnejších foriem rakoviny kože. Najčastejšie sa prejavuje vo forme malého vyvýšeného hrbolčeka, pričom sa vytvára na miestach, ako sú hlava, krk či iné miesta, ktoré sú najviac vystavované slnku.

speváčka bojuje s rakovinou

Mohlo by ťa zaujímať:

Svetoznáma speváčka bojuje s rakovinou. Toto odkazuje svojim fanúšikom

Ako Kevin Jonas neskôr informoval s leukoplastom na hlave, karcinóm mu odstránili. Fanúšikom však odkazuje dôležitú správu. „Uistite sa, že si necháte skontrolovať materské znamienka, ľudiaodkazuje.

V komentároch dostal plno odkazov, v ktorých mu ľudia prajú skoré uzdravenie a zároveň ho chvália, že išiel na vyšetrenie ku kožnej lekárke. Za odkaz sa mu poďakovala aj americká nezisková organizácia The American Cancer Society, ktorá šíri povedomie o rakovine.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.