Sobota 24.9.2022
sk
Ľuboš, Ľubor
cz
Jaromír

Poriadne bizarná nehoda. Na cestu sa vylial lubrikačný gél, na ktorom sa kĺzali hračky pre dospelých

Vzal by si si z nákladu aj ty?


Keď niekde čítaš alebo počuješ o novej dopravnej nehode, neprikladáš tomu žiadnu váhu. Diali sa, dejú sa a budú sa diať. Keď sa ťa to netýka, nemáš dôvod sa tým hlbšie zaoberať. O takej, ktorá sa nedávno stala v Amerike, si však určite nepočul. Hoci sa nikomu nič nestalo, zanechala za sebou poriadnu spúšť. Všetko sa udialo minulú stredu v Oklahome, uvádza Ladbible.

Na ceste sa prevrátil kamión a celý jeho náklad sa ocitol na vozovke. A práve ten bol z celej nehody najšokujúcejší. Po asfalte sa zrazu roztekal lubrikačný gél a všade navôkol boli porozhadzované hračky pre dospelých. Prevažne pre ženy, ale ako sa hovorí – proti gustu žiaden dišputát. Možno to prekvapilo aj samotného šoféra, ak nevedel, čo vlastne preváža. Zaskočený ostal aj televízny štáb tamojšej televízie spolu s reportérmi, ktorí všetko natáčali z vrtuľníka.

Celá udalosť neunikla ani vtipným komentárom a reakciám na sociálnych sieťach. Jeden z nich ironicky poznamenal: „Ak sa zásielka vášho vibrátora o mesiac oneskorí, toto je dôvod.“ Ďalší napísal: „Touto križovatkou jazdím takmer každý deň. Netušil som, že sa stane ohniskom obchodu pre dospelých.“

Podobne ladených narážok bolo na adresu nehody naozaj neúrekom. Podčiarkli by sme to jednou z tých najčastejších. Týka sa míle, na ktorej sa incident odohral. Viacero ľudí si uťahovalo, že sa nehoda stala na 69. míli. Mnohé by to (ne)vysvetľovalo.

Podobne bizarný prípad sa udial rovnako v Amerike koncom augusta. Na ceste sa vtedy ocitlo takmer 200-tisíc paradajok. Vozovka sa sčervenala, a keďže autá cez ne neprestali prechádzať, ostala nebezpečne klzká. Výsledkom bola reťazová nehoda siedmich áut.

Písali sme niekoľko článkov o prevrátených kamiónoch a šťastných okoloidúcich vodičoch, ktorí si brali domov prepravku plnú piva. Nevieme si však predstaviť, načo by komu bola bedňa plná erotických hračiek. Možno by sa z nich dali urobiť držiaky na uteráky v kúpeľni. Závisí od kreativity.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť