PornHub chce donútiť ľudí, aby dodržiavali karanténu. Poskytne svetu prémiový obsah zdarma

Tím PornHubu na to ide viac než dobre.

Zdroj: © Shutterstock

Izolácia. To je presne to, čo by sme v tejto chvíli mali robiť – izolovať sa. Sedieť doma na riti, rátať kachličky za kuchynskou linkou, lúštiť sudoku či pre mňa, za mňa aj cvičiť stojky na hlave. Podstatná časť je tá „sedieť doma na riti“. No nie všetci sú rozumovo obdarení.

Máme tu aj takých, čo podceňujú vážnosť situácie. Žijú v domnienke, že ich zodpovednosť začína kúpou troch kartónov dezinfekcie a rovnako tam aj končí. Karanténu berú ako platené voľno, pobehujú po svete bez rúška, klebetia na schodoch so susedmi a fakt, že tým ohrozujú seba aj svoje okolie, im akosi nedochádza.

© Shutterstock

Preto treba vymyslieť spôsob, ako k izolácii dotlačiť aj ich. A kto iný by sa mal v tomto momente chopiť vedenia než PornHub, všakže? Netvár sa. Podľa štatistík a dennej návštevnosti je viac ako jasné, že väčšina ľudí s prístup na internet na ich stránky so šteklivým obsahom skôr či neskôr zablúdi. Keď už pre nič iné, tak z nudy… a tej je v momentálnej fáze viac než požehnane.

PornHub hádam ani netreba predstavovať. Je to jedna z najväčších stránok s pestrou ponukou pornografického obsahu, ktorej existenciu eviduje snáď každý sexuálne aktívny jedinec. Má obrovské dosahy a rozhodla sa ich využiť na dobrú vec. Aby primäla ľudí ostať doma, ponúka svoj prémiový obsah do 23. apríla celkom zadarmo. 

A to nielen pre Taliansko, ako tomu bolo doteraz, ale celosvetovo. Čo v preklade znamená, že odteraz si na ich prémiovom obsahu môžeš urobiť dobre aj ty a nezaplatiť ani cent. Dokonca nemusíš uviesť ani údaje svojej platobnej karty. Takže, ak máš s frajerkou spoločný účet a ona zhodou okolností uviazla u rodičov na opačnej strane Slovenska, nepanikár. Si krytý.

Stačí, aby si navštívil web pornhub.com/stayhome a zaškrtol jedno z dvoch núkajúcich sa políčok. Buď „súhlasím s izoláciou“ alebo – keďže PornHub myslí aj na tých, čo musia stále pracovať – „bohužiaľ sa nemôžem izolovať, no budem si umývať ruky a rešpektovať osobný priestor ostatných“. Tak… na čo ešte čakáš?!

Zdroj: pornhub / Instagram 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
17
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Spomínaš si na filmové hviezdy z našich detských čias? Takto vyzerajú dnes

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME