Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Prešiel nejaký ten týždeň a opäť sa vám hlásime s novým dielom našej spravodajsko-zábavnej šou 4mov, v ktorej sa tentokrát povenujeme veľmi obľúbenej téme.

Populárna stránka pre dospelých verejnosť pravidelne prekvapuje prepracovanými reklamnými kampaňami. V našom najnovšom diele šou 4mov si bližšie rozoberieme ich posledný výmysel, ktorý sa nám podarilo prepojiť so Slovenskom. PornHub sa tentokrát rozhodol zvýhodniť obyvateľov miest s dvojzmyselnými názvami, ktorým ponúkol za ich celoživotné trápenie peknú odmenu. Radovať sa tak môžu desiatky miest po celom svete, ale aj napríklad také Horní Police v susednej Českej republike. Na Slovensko PornHub síce zabudol, no my nie. Pozreli sme sa, aké dvojzmyselné názvy obcí by sme vedeli ponúknuť svetu od nás, čoho dôkazom sú naše početné príklady, z ktorých vyberáme napríklad dedinu Bobrov pre tých najväčších fajnšmekrov.

Navyše sa pozrieme na úžasné riešenie problémov nezamestnanosti v Indii, a ako rýchlo sa rodia deti na Slovensku. Bude to ťažké počítanie, pretože sme oslavovali každého nového človiečika, čím utrpela najmä naša pečeň. Dosť bolo však rečí, sleduj! 🙂

Titulná fotka: emefka.sk


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje