Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Asi by sme ťažko hľadali populárnejšiu stránku s obsahom pre dospelých, než je kultový Pornhub. A čo si budeme nahovárať, iste túto stránku dobre poznáš aj ty. Pokiaľ patríš k jej pravidelným návštevníkom, možno ťa zaujme ponuka, ktorú jej tvorcovia momentálne ponúkajú. Ako píše aj portál New York Post, teraz môžeš dostať prístup k prémiovému obsahu za mimoriadne výhodnú cenu.

Black Friday ponuka

Prístup k Pornhub Premium bude k dispozícii len za 299 dolárov (teda cca 270 eur), a to doživotne. Normálne predplatné stojí približne 100 dolárov ročne. Ponuka sa teda určite oplatí!

Výhody prémiového obsahu

Čo to pre teba v praxi znamená? Napríklad si budeš môcť vychutnať špeciálne a dlhé videá, ktoré sú pre bežných užívateľov nedostupné. Tie zároveň budú bez reklám a v špičkovej kvalite. Mali by sa tiež rýchlejšie prehrávať. Pornhub s touto akciovou ponukou prišiel pri príležitosti blížiaceho sa Black Friday. Výhodnú akciu môžeš využiť len tento rok, a to od 28. novembra do 2. decembra.

Pornhub nezostal svojej povesti nič dlžný a túto akciovú ponuku predstavil napríklad v reklame, ktorú nájdeš o kúsok vyššie. V nej tvorcovia nezapreli zmysel pre humor.

„Výber správneho partnera je dôležitý,“ oznamuje nám hlas. „Partnera, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Mal by to byť niekto, kto s vami ostane po celý život. Niekto, s kým môžete zdieľať radosti a kto vám podá pomocnú ruku. S nami viete, že na konci dňa tu vždy bude známa tvár, ktorá čaká na to, aby sa o vás postarala.“

Tak čo? Využiješ túto ponuku, ktorá sa neodmieta?

Zdroj: nypost.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť