Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Ak je na svete stránka, ktorá sa až nad očakávania angažuje v boji proti koronavírusu, tak je to nepochybne PornHub. A pritom by nemusel, jeho sa to predsa „netýka“. Ostatní prichádzajú o zákazníkov, zatvárajú pobočky, krachujú a PornHub? Nič. Okrem celkového nárastu každodennej návštevnosti, nič.

Lebo mastiť sa bude, aj keby traktory padali. Lenže ľudia z PornHubu nezaháľajú – idú a riešia. Nie je to tak dávno, čo sprostredkovali svoj prémiový obsah svetu úplne zadarmo a nikto nepochybuje o tom, že to fungovalo. Ak totiž existuje efektívne lepidlo, ktoré priklincuje človeka medzi steny svojej kutice, je to prístup ku kvalitnému erotickému obsahu.

Ale tam to nekončí. V samaritánskej činnosti pokračujú, vírus berú útokom a tentoraz si na pomoc zavolali aj druhého svetového velikána, hoci z trochu inej oblasti. V spolupráci s Amazonom, respektíve jeho odnožou Amazon Dating, vytvorili platformu dizajnovo veľmi podobnú klasickému PornHubu.

© Shutterstock

Tam však všetka podobnosť končí. Nový web nesie príznačný názov ScrubHub a namiesto obscénnych nahotiniek ponúka pestrú škálu videí o umývaní rúk. Presne tak, o umývaní rúk. Pretože to je okrem nosenia rúšok momentálne hádam to najdôležitejšie… a aj tak sa nájdu jedinci, ktorí na to kašlú.

ScrubHub má byť, pochopiteľne, paródiou, no veľmi edukatívnou paródiou. Názvy jednotlivých videí by však pokojne obstáli aj na skutočnom erotickom portáli. Nájdu sa medzi nimi perličky ako Sexy dievča sa poriadne vyblázni na verejnosti, ale niečo zvodnejšie ako agresívne nanášanie antibakteriálneho gélu by si po obsahovej stránke hľadal len márne.

© PornHub & Amazon Dating (https://scrubhub.tv/)

„Za posledné týždne nám hádam všetci – od politikov, cez vedcov až po celebrity – prízvukujú, aké dôležité je, umývať si ruky,“ povedali na tlačovej besede Ani Acopian a Suzy Shinn, zakladateľky celého projektu. „Videli sme v tom obrovský potenciál a chceli sme premeniť niečo nudné a repetitívne na zábavu,“ dodali.

Zdroj: scrubhub.tv


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť