PornHub spúšťa novú kampaň: Mestám s perverznými názvami svitá na lepšie časy

Nikdy si nebol šťastnejší, že tvoje rodné mesto je vlastne análny otvor.

Nevieme, či PornHub-u v poslednej dobe akosi nejdú kšefty alebo naopak idú až príliš dobre, keďže opäť udeľuje prístupy do sekcie PornHub Premium celkom zadarmo. Začalo to menštruujúcimi ženami, ktoré si počas svojho najneobľúbenejšieho týždňa v mesiaci môžu užívať intímne radovánky s hviezdami pornografického priemyslu a ich bankové konto tým nijako neutrpí, pokračuje to dnes obyvateľmi miest, ktoré majú, no povedzme minimálne veľmi zaujímavé názvy. Tak či tak, ak sa tento trend dostane aj k nám, obyvatelia Pičínu sa majú na čo tešiť.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/thehills-3o6MbpKaVazV0pi3tK)

Stránka s filmami pre dospelé publikum spúšťa novú kampaň – ľudia, ktorí žijú v mestách s perverznými názvami dostanú prístup do platenej sekcie tejto stránky zadarmo na doživotie. Vedenie spoločnosti si pravdepodobne povedalo, že ak sa vám v občianskom preukaze bude do smrti vynímať miesto trvalého pobytu v mestečku Dildo, Rectum, či Cumming, tak pravdepodobne trpíte už dosť a rozhodne nepotrebujete pridať na zoznam svojich starostí aj každomesačné platenie za virtuálnu spoločnosť pri onanovaní.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/IvmggYNFutxL2)

„Meno – a nech už je to meno čohokoľvek – by malo byť oslavované a nie terčom posmeškov,“ hovorí manažér reklamného oddelenia PornHub-u. No aj on sám by mal uznať, že je skutočne ťažké nerobiť si srandu z niečoho, čo má názov po rôznych telesných otvoroch či tekutinách. „Chceme, aby obyvatelia týchto miest boli viac pyšní na svoje korene a taktiež možno aj to, aby im zvyšok sveta mal čo trošku závidieť,“ dodáva. Takže od dnes sa obyvatelia týchto miest budú predstavovať len nasledovne: „Čau, moje rodné mesto je Rectum. Je to síce vlastne prdel, ale mám péčko zadarmo až do konca môjho života.“ Áno, všetci v okolí budú jednoznačne horieť závisťou.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/reaction-lauging-lold-qMqjZkmMi8wFO)

Lokácie, ktoré PornHub do svojej kampane zaradil, môžete nájsť na stránke premiumplaces.org. No aj hlavy tejto spoločnosti sú si plne vedomé, že nedokážu zmapovať celý svet. Preto vyzývajú svojich užívateľov, aby neváhali a podelili sa s nimi o ďalšie miesta na svete, ktoré nevyfasovali práve najšťastnejšie pomenovanie, prostredníctvom hashtagu #PremiumPlaces.

Zdroj: metro.co.uk
Titulná fotka: mapio.net

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
57
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Psík Nimbus rád pózuje ako postavičky od Walta Disneyho

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME