PornHub uverejnil zaujímavú štatistiku: Týchto futbalistov ľudia vyhľadávajú najčastejšie

Na chvost rebríčka sa prebojoval aj David Beckham.

Zdroj: Mario Klassen / Unsplash

Internetové vyhľadávače sú svedkami množstva bizarných otázok a termínov, no nie je to Google, a dokonca ani Bing, kde sa v súvislosti s kľúčovými slovami odohráva tá najväčšia divočina. Sú to stránky pre dospelých.

Je úplne jedno, čo práve fičí – či už sú to primitívne detské hračky ako fidget spinner alebo útoky na vojenské základne ukrývajúce mimozemskú existenciu, vždy sa nájde niekto, kto si na tom bude chcieť urobiť dobre. Preto nie je žiadnym prekvapením, že za obeť sólo intímnym radovánkam padajú aj známe osobnosti športového priemyslu.

S cieľom zabŕdnuť do problematiky porna a športu vznikla zaujímavá kolaborácia internetového magazínu LADbible a stránky PornHub. Magazín chcel od stránky s dráždivým obsahom vedieť, ktoré futbalové hviezdy ľudia tento rok vyhľadávali najčastejšie.

Tím šikovníkov z PornHub Insights dal teda dohromady zoznam desiatich svetoznámych futbalistov, ktorí skórovali nielen na trávniku, ale aj v spálňach svojich najväčších priaznivcov.

PornHub (https://www.pornhub.com/insights/soccer-players-2019)

Výsledky už vidíte aj sami. Nechcené (pravdepodobne) prvenstvo si domov odnáša Cristiano Ronaldo. V tesnom závese za ním sa umiestnil rodák z Argentíny Lionel Messi a hviezdnu trojicu uzatvára útočník Mauro Icardi. Aj napriek silnej konkurencii sa do zoznamu prebojoval David Beckham, hoci skončil na poslednom mieste.

Tento anglický futbalista zažil najväčšiu slávu v porno priemysle v máji minulého roku. Vtedy sa zúčastnil kráľovskej svadby princa Harryho a bývalej herečky Meghan Markleovej, a jeho vyhľadávania na stránkach s týmto druhom obsahu instantne stúpli o viac ako tritisíc percent. Zaujímavé, čo všetko dnes ľudí dokáže vzrušiť…

Kinky Tv Land GIF by #Impastor - Find & Share on GIPHY

Zdroj: pornhub.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Detstvo vs. dospelosť. Vtipné porovnanie tých istých situácií s odstupom rokov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME