Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Masturbácia u žien je ešte aj dnes stále akýmsi tabu. Keď sa ženy na ulici opýtate, či sa uspokojuje sama, pravdepodobne len sklopí zrak a povie, že nie… H*vno, pravdepodobne vám jednu vrazí, vynadá vám do úchylov a možno aj zastaví okoloidúcu hliadku našich zelených ochrancov zákona, aby si vás rovno odviedli kamsi na bitúnok alebo kam to dnes sexistické hovadá tohto kalibru dávajú. Podľa toho, nakoľko rozvinuté bunky feministického hnutia si v hlave pestuje a toho, v akom štádiu sa práve nachádza jej menštruačný cyklus. A keď práve menštruuje? Tak najprv budeš utekať ty pred ranou jej kabelky a po celom tomto incidente bude utekať ona domov, lebo PornHub zavádza zvýhodnenie pre ženy a ich najneobľúbenejšie obdobie v mesiaci.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pitchonfox-fox-l2JhEYWETxE0h4uxq)

Áno, presne tak. Hoci ženy dnešného storočia bojujú za úľavy počas tohto nechutného týždňa v mesiaci, kedy je nebo vždy o trochu tmavšie a vtáky zásadne serú LEN na tvoje auto, v pracovnom prostredí, dostalo sa im ich na celkom inom fronte. Jedna z najznámejších webových stránok v oblasti porno priemyslu PornHub totiž uvádza do praxe novinku pre nežnú časť fanúšičiek filmov pre dospelých. Ak sa zaregistrujete a zodpoviete pár otázok ohľadom vašej meštruácie, dostanete počas tohto týždňa prístup do sekcie PornHub Premium celkom zadarmo.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/leroypatterson-3oz8xQQP4ahKiyuxHy)

Mnohé štúdie (a nebudeme sa tváriť, aj osobné skúsenosti) hovoria, že všetok ten hormonálny chaos, ktorý so sebou naša červená kamoška zakaždým prinesie, si dá aspoň na chvíľu pokoj po poriadnom orgazme. No nie každý obľubuje sánkovanie na jahodovom džeme – sú muži, ktorým to nie je práve po vôli a sú ženy, ktorým opakované skackavé pohyby v tomto stave pôsobia na žalúdok horšie ako centrifúga. A presne na také situácie apeluje táto nová kampaň. Ženy si predsa dokážu pomôcť aj samé a to aj s vynaložením minimálneho fyzického úsilia a mužská pýcha môže ostať v pokoji a teplúčku prúžkovaných trenclí, čistučká a voňavá (teda taká voňavá ako len táto časť ľudského tela byť môže).

<

Titulná fotka: youtube.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť