PornHub zavádza novinku: Počas menštruácie majú ženy prístup na PornHub Premium zdarma!

Keď ti frajerka počas krámov nebude dvíhať telefón, tak presne vieš, čo robí.

Masturbácia u žien je ešte aj dnes stále akýmsi tabu. Keď sa ženy na ulici opýtate, či sa uspokojuje sama, pravdepodobne len sklopí zrak a povie, že nie… H*vno, pravdepodobne vám jednu vrazí, vynadá vám do úchylov a možno aj zastaví okoloidúcu hliadku našich zelených ochrancov zákona, aby si vás rovno odviedli kamsi na bitúnok alebo kam to dnes sexistické hovadá tohto kalibru dávajú. Podľa toho, nakoľko rozvinuté bunky feministického hnutia si v hlave pestuje a toho, v akom štádiu sa práve nachádza jej menštruačný cyklus. A keď práve menštruuje? Tak najprv budeš utekať ty pred ranou jej kabelky a po celom tomto incidente bude utekať ona domov, lebo PornHub zavádza zvýhodnenie pre ženy a ich najneobľúbenejšie obdobie v mesiaci.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/pitchonfox-fox-l2JhEYWETxE0h4uxq)

Áno, presne tak. Hoci ženy dnešného storočia bojujú za úľavy počas tohto nechutného týždňa v mesiaci, kedy je nebo vždy o trochu tmavšie a vtáky zásadne serú LEN na tvoje auto, v pracovnom prostredí, dostalo sa im ich na celkom inom fronte. Jedna z najznámejších webových stránok v oblasti porno priemyslu PornHub totiž uvádza do praxe novinku pre nežnú časť fanúšičiek filmov pre dospelých. Ak sa zaregistrujete a zodpoviete pár otázok ohľadom vašej meštruácie, dostanete počas tohto týždňa prístup do sekcie PornHub Premium celkom zadarmo.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/leroypatterson-3oz8xQQP4ahKiyuxHy)

Mnohé štúdie (a nebudeme sa tváriť, aj osobné skúsenosti) hovoria, že všetok ten hormonálny chaos, ktorý so sebou naša červená kamoška zakaždým prinesie, si dá aspoň na chvíľu pokoj po poriadnom orgazme. No nie každý obľubuje sánkovanie na jahodovom džeme – sú muži, ktorým to nie je práve po vôli a sú ženy, ktorým opakované skackavé pohyby v tomto stave pôsobia na žalúdok horšie ako centrifúga. A presne na také situácie apeluje táto nová kampaň. Ženy si predsa dokážu pomôcť aj samé a to aj s vynaložením minimálneho fyzického úsilia a mužská pýcha môže ostať v pokoji a teplúčku prúžkovaných trenclí, čistučká a voňavá (teda taká voňavá ako len táto časť ľudského tela byť môže).

Titulná fotka: youtube.com

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
22
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
38
Haha
Woow Woow
36
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Úsmevné fotografie, ktoré potešia oko každého perfekcionistu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME