Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Tento rok bol už piatym v rade, keď najznámejší portál s obsahom pre dospelých, Pornhub, zverejnil výsledky halloweenskeho vyhľadávania svojich klientov. Tentokrát výsledky zobrazujú najsexy kostýmy, aké návštevníci vyhľadávajú.

Ako môžeš vidieť, v rebríčku sa na popredných priečkach umiestnilo hneď niekoľko známych postáv. Prvé miesto si pre seba uchmatla slávna komiksová záporáčka a Jokerova partnerka Harley Quinn. Joker samotný sa objavil na druhom mieste.

Pornhub.com

Nasledovali klasické kostýmy využívané v péčku, ako učiteľka, zajačik či slúžka, a na ďalších priečkach sme mohli nájsť aj Wonder Woman, princeznú Jasmine z Aladina, Harryho Pottera, Batmana či Spider-Mana.

V prípade mužov sa najväčšej popularite tešili postavy Jean Grey zo série X-Men, Elviry či Captain Marvel. Ženy zase obľubovali kovbojov, Michaela Myersa z hororovej série Halloween, Harryho Pottera či Spider-Mana.

Spoločnosť nám zároveň prezradila, aké termíny ľudia v čase Halloweenu na portáli pre dospelých hľadajú. Patria medzi ne „halloween hottie“, „halloween pumpkin“ či „halloween creampie“.

Pornhub.com

Zdroj: pornhub.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť