Porovnanie filmových superhrdinov od Marvelu s ich komiksovými originálmi

Skoro bez rozdielu.

7- ročná dcéra Paula Bettanyho plakala, keď skončila séria Avengerov s názvom Vek Ultrona. Jej otec si v nich zahral Visiona. Povedala, že chce svojho ,,fialového ocka“ späť. Z úst dievčatka vyšla pravda. Marvelovky dokázali vytvoriť reálne postavy tak, aby sa skutočne podobali na originály z komiksov, a aby si ich ľudia pamätali také, aké v skutočnosti sú. Lenže ako sa im to podarilo? Zdá sa, že hlavnú rolu zohralo dokonalé herecké obsadenie, skvelý scenár a kostýmy, no predovšetkým obrovská láska ku komiksom. Pozrite sa na to ako sa slávne filmové postavy podobajú na tie z komixov.

1. Vision

https://imgur.com/nIUlUuP, http://marvel.com

Vision stratil svoje jasné farby a vo filme sa stal oveľa tmavším. Stále sa však veľmi podobá na svoju pôvodnú komixovú verziu.

2. Mantis

• MANTIS – COMIC COMPARISON • I’m so excited to see Mantis again in infinity war. Do you think we will see Mantis fight ???? let me know in the comments below and rate her mcu look from 1/10✌️ 🚨comments may include spoilers ———————————————————— #marvel #mcu #ironman #captainamerica #thor #hulk #blackwidow #antman #spiderman #avengers #disney #guardiansofthegalaxy #korg #infintywar #spidermanhomecoming #thorragnarok #blackpanther #marvelcinematicuniverse #accuratemcu #valkyrie #skurge #hela #thanos #pomantis #loki ———————————————————— Feel free to repost but make sure to tag me and give me credit.✌️———————————————————— Please follow my backup account: @mcu.accurate ‼️SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL. LINK IN BIO ‼️

A post shared by • Accurate.MCU • mcu fanpage (@accurate.mcu) on

V komixe vyzerá ako bojovníčka. Vo filme má aj iný oblek, ktorý je vyrobený z kože. Dokonca pripomína štýl Lokiho.

3. Hawkeye

https://imgur.com/ya9pSYR

Šípky sú presne tam, kde by mali byť, pretože sú najdôležitejším prvkom jeho kostýmu. Nemá prilbu, ani viac farieb, no práve to ho robí obľúbeným medzi fanúšikmi.

4. Thor

https://imgur.com/BIVJBsW, http://marvel.com

Thorovi chýba prilba počas celej jeho cesty, dokonca, teraz stratil aj svoje dlhé vlasy a kladivo. Vo zvyšku filmu je však jeho kostým veľmi podobný, a Chris Hemsworth dokonale zachytáva aj jeho božský pohľad.

5. Loki

http://static4.uk.businessinsider.com/image/59f792657c6c141727402290-1200/tom-hiddleston-returns-as-loki-thors-adoptive-brother.jpg

Brat Thora a syn Odina. Postava, ktorá nestratila prilbu, a to vďaka rozhodnutiu scenáristov.

6. Čierny panter

https://imgur.com/icErdb6, http://marvel.com

Čierny panter je tiež veľmi autentická postava. Až na to, že vo filmovom stvárnení bol naozaj iba čierny.

7. Ant-man

http://marvel.com

Scott je takmer rovnaký aj vo filme. V komixovej verzii má však na hlave malé anténky, vďaka ktorým vyzerá viac ako mravec.

8. Teta May

https://i.imgur.com/3JWdm6P.jpg

Predsa len máme jednu výnimku. V každej sérii Spidermana vyzerala Parkerova teta mladšie a mladšie. Viac sa podobala na mladú krásku a nie na tetu z ľavého obrázka.

9. Ancient one

https://imgur.com/KTfFptm, http://marvel.com

Herečka Tilda Swinton vo filme nemá bradu. Dokonca, od pôvodnej komixovej verzie si postavu zahralo aj iné, nežnejšie pohlavie.

10. Scarlett Witch

https://imgur.com/ETxEP3k

Vo filme stratila svoju masku a pravdepodobne to bolo to najlepšie riešenie. Pri bojových scénach, by jej aj tak nebola príliš užitočná.

11. Iron Man

https://comicicons.files.wordpress.com/2014/05/tony-stark-robert-downy-jr.jpg

Mnohí tvrdia, že Robert Downey Jr. sa narodil hrať Tonyho Starka a my absolútne súhlasíme. Vo filme vyzerá naozaj ako originál.

12. Gamora

• GAMORA – COMIC COMPARISON • I can’t wait for more Gamora in infinity. Do you think one of the guardians will die ??? let me know in the comments below and rate her mcu look from 1/10✌️ 🚨COMMENTS MAY INCLUDE SPOILERS 🚨 ———————————————————— #marvel #mcu #ironman #captainamerica #thor #hulk #blackwidow #antman #spiderman #avengers #disney #guardiansofthegalaxy #korg #infintywar #spidermanhomecoming #thorragnarok #blackpanther #marvelcinematicuniverse #accuratemcu #captainmarvel #killmonger #hawkeye #thanos #shuri #valkyrie ———————————————————— Feel free to repost but make sure to tag me and give me credit.✌️———————————————————— Please follow my backup account: @mcu.accurate ‼️SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL. LINK IN BIO ‼️

A post shared by • Accurate.MCU • mcu fanpage (@accurate.mcu) on

Hmm, čo sa týka jej kostýmu, nie je to trošku ,,old school“?

13. Kapitán Amerika

https://imgur.com/BmJyySt

V prvom filme vyzerá Kapitán oveľa viac ako jeho pôvodná verzia. Rovnaké farby, rovnaká prilba, rovnaký štít. V novších filmoch tiež nosí modrý oblek, no a Chris Evans, ten mu dodával typický šmrnc.

14. Bucky Barnes

Bucky z komixu vyzerá skôr ako Robin Hood než ako vojak.

15. Grandmaster

• THE GRANDMASTER- COMIC COMPARISON • who is your favourite Thor Ragnarok character ??? let me know in the comments below and rate his mcu look from 1/10✌️ 🚨comments may include spoilers ———————————————————— #marvel #mcu #ironman #captainamerica #thor #hulk #blackwidow #antman #spiderman #avengers #disney #guardiansofthegalaxy #korg #infintywar #spidermanhomecoming #thorragnarok #blackpanther #marvelcinematicuniverse #accuratemcu #captainmarvel #skurge #hela #thanos #wasp #loki ———————————————————— Feel free to repost but make sure to tag me and give me credit.✌️———————————————————— Please follow my backup account: @mcu.accurate ‼️SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL. LINK IN BIO ‼️

A post shared by • Accurate.MCU • mcu fanpage (@accurate.mcu) on

Reálna postava má ľudskú kožu a nenosí rukavice. Je to preto, že Jeff Goldblum má moc vo všetkých malých gestách, ktoré robí?

16. Groot

• GROOT – COMIC COMPARISON • Adult, Adolescent or baby Groot ??? let me know in the comments below and rate his mcu look from 1/10✌️ 🚨COMMENTS MAY INCLUDE SPOILERS 🚨 ———————————————————— #marvel #mcu #ironman #captainamerica #thor #hulk #blackwidow #antman #spiderman #avengers #disney #guardiansofthegalaxy #korg #infintywar #spidermanhomecoming #thorragnarok #blackpanther #marvelcinematicuniverse #accuratemcu #captainmarvel #killmonger #hawkeye #thanos #shuri #valkyrie ———————————————————— Feel free to repost but make sure to tag me and give me credit.✌️———————————————————— Please follow my backup account: @mcu.accurate ‼️SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL. LINK IN BIO ‼️

A post shared by • Accurate.MCU • mcu fanpage (@accurate.mcu) on

Zrejme si každý všimol, že rozdiel je jedine v šatách. Na čo by však boli stromu?

17. Valkyrie

• VALKYRIE – COMIC COMPARISON • I love the MCU Valkyrie. But I’m kinda worried about her future. In what movies is she going to appear next ??? let me know in the comments below and rate her mcu look from 1/10✌️ 🚨COMMENTS MAY INCLUDE SPOILERS 🚨 ———————————————————— #marvel #mcu #ironman #captainamerica #thor #hulk #blackwidow #antman #spiderman #avengers #disney #guardiansofthegalaxy #korg #infintywar #spidermanhomecoming #thorragnarok #blackpanther #marvelcinematicuniverse #accuratemcu #captainmarvel #killmonger #hawkeye #thanos #shuri #valkyrie ———————————————————— Feel free to repost but make sure to tag me and give me credit.✌️———————————————————— Please follow my backup account: @mcu.accurate ‼️SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL. LINK IN BIO ‼️

A post shared by • Accurate.MCU • mcu fanpage (@accurate.mcu) on

Vyzerá to tak, že vo filme je táto ženská postava oveľa nepríjemnejšia a veľmi si nepotrpí ani na zovňajšok. V komixovej verzii síce bola blondínka, no aj vo filme sa veľmi podobá na originál.

18. Heimdall

• HEIMDALL – COMIC COMPARISON • Where is the soul stone ??? let me know in the comments below and rate his mcu look from 1/10✌️ 🚨COMMENTS MAY INCLUDE SPOILERS 🚨 ———————————————————— #marvel #mcu #ironman #captainamerica #thor #hulk #blackwidow #antman #spiderman #avengers #disney #guardiansofthegalaxy #korg #infintywar #spidermanhomecoming #thorragnarok #blackpanther #marvelcinematicuniverse #accuratemcu #captainmarvel #killmonger #hawkeye #thanos #shuri #valkyrie ———————————————————— Feel free to repost but make sure to tag me and give me credit.✌️———————————————————— Please follow my backup account: @mcu.accurate ‼️SUBSCRIBE TO MY YOUTUBE CHANNEL. LINK IN BIO ‼️

A post shared by • Accurate.MCU • mcu fanpage (@accurate.mcu) on

Vo filme je pravdepodobne vegetarián a nenosí svoju kožušinku. Stále má však v ruke svoj meč a na hlave prilbu.

Zdroj: brightside.me, Instagram
Titulná fotka: accurate.mcu / instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
24
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
10
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Legendárny Diego Maradona prišiel povzbudzovať argentínsky tím rozbitý ako slovenská cesta!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME