Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 30.1.2023
sk
Ema
cz
Robin, Erna

Každý, kto má doma nejaké domáce zvieratko, veľmi dobre vie, že by mu zniesol aj modré z neba. Obzvlášť, ak ide o nejakých štvornohých miláčikov, ako sú psy či mačky.

Je preto normálne, že keď vidíš roztomilú postieľku, ktorá by mohla byť novým brlohom pre tvojho miláčika, bez rozmyslu ju kupuješ. Podobne sú na tom aj majitelia mačiek, ktorí zistili, že známy nábytkársky obchod má v ponuke postieľku, ktorá síce nie je pre mačky, ale hodí sa pre ne. 

Postieľka pre bábiky?

Ikea má vo svojej ponuke malú postieľku, ktorá vyzerá ako zmenšená verzia klasickej postele. Táto postieľka je určená pre bábiky alebo detské hračky. Veľkosťou však vyhovuje aj menším domácim miláčikom, čo mnohým pozorným majiteľom mačiek neuniklo. Postieľka navyše stojí iba 14,99 eur, čo je rozhodne menej, ako podobné peliešky určené pre mačky.

Just a picture of my cats in their little IKEA beds. from aww

Ľudia preto neváhali, nabehli do detského oddelenia a kúpili svojim mačkám tieto rozkošné postieľky. Ako iste viete, mačky zásadne nebudú používať niečo, čo ste im práve kúpili a radšej si vlezú do škatule, v ktorej ste konkrétnu vec priniesli. Týmto postieľkam sa však celkom potešili a naozaj ich využívajú.

Dokonca sa postele dajú spojiť a vytvoríte z nich tak poschodové postele pre svoje mačky. Na internete tak môžeš nájsť množstvo fotografií spokojných mačičiek, ktoré si hovejú v postieľkach. Takejto roztomilosti odolá naozaj len málokto.


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť