Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 1.10.2023
sk
Arnold
cz
Igor

Posun v prípade únosu mladej študentky. Obvinený záchranár putuje do väzby

Polícia ďakuje všetkým, ktorí pomohli pri vyšetrovaní.


Vyšetrovateľ spracoval podnet na vzatie do väzby obvineného 54-ročného I. P. v kauze nezvestnej študentky. TASR o tom informoval bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Dodal, že spisový materiál bol v piatok (15. 9.) predložený službukonajúcemu prokurátorovi Krajskej prokuratúry Bratislava.

Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie a citlivosť prípadu polícia bližšie informácie neposkytla. „V prípade 22-ročnej študentky, ktorá bola nezvestná, vyšetrovateľ bratislavskej krajskej kriminálky na základe doposiaľ vykonaných dôkazov dňa 15. 9. 2023 vzniesol obvinenie pre zločin znásilnenia 54-ročnému I. P. z Bratislavy. V prípade preukázania viny páchateľovi hrozí trest odňatia slobody na sedem až 15 rokov, uviedol hovorca.

Mohlo by ťa zaujímať:

Za únosom študentky Sone je vraj bratislavský záchranár. Usvedčujú ho chýbajúce lieky

Počas vyšetrovania bolo podľa Szeiffových slov vykonaných viacero domových prehliadok za účelom zabezpečenia dôkazov, ako aj prehliadok iných priestorov a ďalších zaisťovacích úkonov. Bratislavská krajská kriminálka zároveň poďakovala všetkým, ktorí jej v priebehu štyroch dní od začatia trestného stíhania poskytli spoluprácu a pomoc, na základe ktorej sa podarilo páchateľa identifikovať a zadržať.

Polícia prijala oznámenie o nezvestnosti 22-ročnej študentky v nedeľu (10. 9.). Vypátrať sa ju podarilo v pondelok (11. 9.) ráno. Študentku našli v bezvedomí a intoxikovanú pri nemocnici v bratislavskej Petržalke.

Profimedia

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.