Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Posun v prípade útoku na Fica. Strelec bol umiestnený na psychiatrii

Premiérov zdravotný stav je uspokojivý.


Uplynuli dva týždne od incidentu, ktorý šokoval celé Slovensko. Streľba na predsedu vlády je v slovenských dejinách niečo bezprecedentné a je preto jasné, že každého zaujíma, ako sa tento prípad vyvíja.

Web TV noviny priniesol správu o tom, že útočník Juraj Cintula, ktorý na premiéra niekoľkokrát vystrelil, bol umiestnený vo väzenskej nemocnici v Trenčíne. Vyjadrenie z oficiálnych miest k tejto informácii zatiaľ neprišlo, TV Markíza však tvrdí, že podľa jej zdrojov sa Cintula nachádza na psychiatrickom oddelení.

Web TV noviny priniesol správu o tom, že útočník, ktorý na premiéra niekoľkokrát vystrelil, bol umiestnený vo väzenskej nemocnici v Trenčíne.

Markíza ďalej dodáva, že útočník je na tomto mieste pod nepretržitým 24-hodinovým dozorom a umiestnený v tejto inštitúcii bol hlavne z preventívnych dôvodov.

Tlačový odbor Úradu vlády medzitým informoval, že liečba premiéra prebieha podľa očakávaní. Fico je hospitalizovaný vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici a jeho stav je uspokojivý.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.