Potetovaní ľudia sa podelili o najabsurdnejšie reakcie na svoje tetovania

Pri niektorých si ozaj budeš trieskať hlavu o stôl…

Zdroj: Shutterstock

Ľudia, ktorí sa rozhodli ozdobiť si telo tetovaním, sa dennodenne stretávajú s rôznymi reakciami. Niektoré z nich sú pozitívne, iné negatívne, a potom sú tu tie, pri ktorých nemôžeš inak, len si zaklopať na čelo a zamyslieť sa, či tí ľudia majú v hlave všetko v poriadku. A tieto vyjadrenia, o ktoré sa podelili ľudia na BuzzFeede, sa radia presne do tej poslednej skupiny.

Shutterstock

1. Na predlaktí mám tetovanie inšpirované filmom Harry Potter. Jedného dňa k nám prišla nová klientka a akurát, keď som jej ukazovala našu zasadačku, si všimla moje tetovanie. Opýtala sa, či sa môže prizrieť bližšie, lebo sa jej veľmi páči. Vraj preto, že aj jej dcéra miluje Harryho.

Povedala som jej, že dobre, nastavila som ruku a tá ženská ju normálne zovrela a držala asi päť minút. Naozaj nie je nič nepríjemnejšie ako trhať vlastnú končatinu z rúk úplne cudzej osoby. Ľudia, prosím – pozerať, ale nechytať!

2. Raz ma v potravinách zastavil neznámy pán a poprosil ma, či by si mohol odfotiť moje tetovanie, ktoré mám cez celú kľúčnu kosť, a dať si ho na Pinterest. Jasné, veď to vôbec nie je divné…

3. Môj ocko prednedávnom tragicky zahynul, tak sme si s mamou dali rovnaké tetovania na jeho pamiatku. Raz po tom, čo som jednému chlapíkovi vysvetlila význam môjho tetovania, povedal: „Vieš o tom, že je mŕtvy, takže to nemôže vidieť, že?!“ Nie, doteraz mi to ani nenapadlo. Díky za osvetu.

4. Čakali sme v rade v McDonald’s a pán za nami dosť okato obdivoval tetovania môjho muža (na oboch rukách má rukávy, plus má pomaľovaný celý chrbát).

Keď už sme tam stáli nejaký ten čas, očividne to nevydržal, ťukol lakťom do môjho manžela a povedal: „Fakt by som chcel vidieť, ako vyzeráte pod oblečením.“ Hneď si uvedomil, ako blbo to znelo, tak dodal: „Teda samozrejme, ako vyzerajú vaše tetovania!“ Bohužiaľ, chlapče, to už nezachrániš.

5. Na chrbte mám kerku, ktorá spája šesť mojich najobľúbenejších počinov pop kultúry (Harry Potter, Star Wars, Avengers, Doctor Who, Supernatural a Pán prsteňov) do jedného obrovského umeleckého diela. Krátko po tom, ako som si ho dala urobiť, ma na ulici zastavil chlapík v tričku Avengers a skonštatoval, že „bola škoda vyplytvať taký peckový námet na tetovanie pre ženu“.

Shutterstock

6. Dal som si na chrbát vyobraziť obrovskú podobizeň Davida Bowieho. Keď som to ukázal mame, prežehnala sa a povedala: „Čo si to len urobil môjmu malému synčekovi?“ Mám 31.

7. Prechádzala som sa po parku, nič som neriešila, no zrazu mal nejaký starší pán potrebu ma zastaviť a vykričať mi do tváre: „Keby si bola moja dcéra, NIKDY by som ti nedovolil dať si tetovanie!“ Povedala som mu, že som veľmi šťastná, že nie som jeho dcéra, a odišla som.

8. Keď som začala s tetovaniami, všetci sa ma pýtali, čo budem robiť, keď sa budem vydávať. „Tie kerky predsa vôbec nebudú v svadobných šatách vyzerať dobre!“ Nuž, vydávala som sa v septembri a náročky som si kúpila šaty bez rukávov, aby mohli všetci obdivovať moje majstrovské diela, na ktoré som ozaj hrdá.

9. Moja sestra išla s mužom na návštevu k jej svokre. Keď si tá všimla jej tetovania, otrávene sa spýtala: „Je toto naozaj to, čo chceš?“ Sestra len prevrátila očami a odvetila: „Viete čo? Máte pravdu! Nechcem. Dajte mi sekundu, hneď si to pôjdem zmyť.“

10. Bola som s kamoškami v bare, keď sa k nám prirútil jeden divný týpek, ktorý bol očividne totálne na mol, a začal na mňa kričať: „Moja, väčšinou mi tetovania na ženských prídu naozaj odporné, ale na tebe to nevyzerá až tak zle.“

Shutterstock

11. Študujem herectvo a dúfam, že sa mi v tejto sfére v budúcnosti podarí uchytiť. Nedávno som si dala na prst vytetovať drobnú hviezdičku, na čo mi moja spolužiačka povedala, aká som statočná, že som sa nechala potetovať. Podľa jej slov totiž „režiséri neradi obsadzujú hercov s tetovaniami“. Mám pocit, že dievča asi nikdy nepočulo o zázračnej sile mejkapu.

12. Môj bývalý kolega agresívne nástojil, nech mu vysvetlím význam všetkých mojich tetovaní. „Dala si si to na svoje telo, tak predsa musíš povedať ľuďom, čo to znamená!“

13. Som profesionálny tatér a na pravej lopatke mám vytetovaného vtáka. Raz sa ma jeden zákazník opýtal, či som si to tetoval sám. Prepáč, kamoš, ale taký ohybný fakt nie som.

14. Na ruke mám vytetované tri keltské srdcia a zakaždým, keď stretnem niekoho nového, počastuje ma touto otázkou: „To sú praclíky? Dala si si ich vytetovať, lebo je to tvoj obľúbený snack?“

15. Moja mama si servítku pred ústa nekládla nikdy, no to, čo mi povedala po mojom prvom tetovaní, bolo už naozaj cez čiaru. Tvrdila, že teraz už mám poznávacie znamenie a keď niekto s podobným tetovaním spácha zločin, môžu z toho obviniť mňa. „A to sa určite jedného dňa stane, lebo len chuligáni si dávajú tetovačky!“

Shutterstock

16. Na zápästí mám tetovanie lebky havrana. Niekoľko rokov dozadu, keď som robila čašníčku, som sa stretla s naozaj zvláštnym starším manželským párom. Obaja sedeli za stolom a vždy cúvli o kus dozadu aj so stoličkou, keď som prechádzala okolo. Zopakovalo sa to niekoľkokrát, až ma napokon tá žena chytila za ruku a zašepkala: „Vy… vy ste čarodejnica?“

17. Kupovala som si topánky. Podišiel ku mne asistent predaja, premeral si ma od hlavy až po päty a skonštatoval: „To je naozaj veľa tetovaní. Očividne musíš zbožňovať bolesť.“

18. S priateľom sme boli akurát uprostred večere v reštaurácii, keď sa jedna pani prirútila k nášmu stolu a požiadala ma „aby som si obliekla sveter, pretože moje tetovania desia jej dcéru“. Moje tetovania sú všetko kvety…

19. Ruku mi zdobí obrovský košík s ovocím a zeleninou. Naozaj je nepríjemné počúvať, že „moja ruka určite chutí lahodne“. Najmä od úplne neznámych ľudí niekde v autobuse alebo v obchode!

20. Na zápästí mám noty, pretože chápete… milujem hudbu. Už niekoľko ľudí malo potrebu povedať mi svoj názor, že nemôžem mať vytetované noty, pokiaľ nie som muzikant. Jeden z tých ľudí mal na ramene pierko. Predpokladám, že vie určite lietať, či?

Shutterstock


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
45
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
19 divných faktov o ľudskom tele, ktoré si doteraz zrejme vôbec nepoznal

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME