Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
Zdroj: ©Shutterstock

Potom si za to nadávaš. 6 prípadov, keď vedome robíš sám sebe zle

Ruku hore, kto už bol nakupovať hladný.

Život nás občas skúša, keď nám pod nohy hádže polená, a vtedy sa môžeme vyhovárať na osud, vyššiu moc alebo čokoľvek iné. Sú však aj momenty, keď si tie polená pod nohy hádžeme doslova sami. Ak by sme to nerobili, nepoznali by sme vetu: „Píliť si konár pod nohami“.

V našich životoch sú momenty, keď si robíme vedome zle, ocitneme sa tak v situácii, keď si musíme priznať svoju vlastnú chybu, a často si poriadne zanadávame do hlupákov. Zažil to už každý. Vykopal si si pomyselnú jamu a ešte si do nej aj spadol, vlastným pričinením. Určite aj ty dôverne poznáš tieto momenty, v ktorých si sám sebe vedome ubližoval. 

Ideš nakupovať hladný

Zlaté pravidlo, ktoré by sa nemalo porušovať. Je veľmi ťažké ovládnuť sa a nenakúpiť si polku obchodu, ak si sa v ňom ocitol so škvŕkaním v bruchu. Ale ako inak sa máš najesť, keď doma nič nemáš? Občas do toho obchodu naozaj musíš ísť hladný. Iba tí jedinci, ktorí majú vôľu ako z ocele, dokážu z obchodu odísť s tým, čo naozaj potrebovali. Keď si hladný, tak máš chuť na všetko.

Shutterstock

Stalkuješ svoju/svojho ex

Ak máš na tele nejakú boľavú ranu, tak si do nej väčšinou nenasypeš soľ. Ale ak ide o srdcové záležitosti, tak tá bolesť nie je natoľko očividná, aby si si mohol uvedomiť, keď robíš nejakú blbosť. Sociálne siete majú svoje výhody, ale aj nevýhody. A jednou z nich je tá, že o ľuďoch vieš viac, ako by si možno aj chcel vedieť.

Stačí, že má tvoja alebo tvoj ex verejný profil, a už vieš, či sa s niekým stretáva, snaží sa cez rozchod preniesť nekonečným hýrením na žúrkach alebo čokoľvek iné. Každopádne, prenasledovanie svojho bývalého partnera má presne ten účinok ako sypanie si soli do rany, až na to, že tu to pocítiš trochu neskôr.

Shutterstock
Filip americký futbal v zásahovke mestskej polície

Odporúčame prečítať:

Slovák Filip hráva americký futbal a pracuje v zásahovke mestskej polície v Bratislave: Ľudia si myslia, že sme iba nejakí „papučkári“

Pozeráš horor, keď si sám doma

My ľudia máme občas veľmi zvláštny cit pre načasovanie. Celý rok nemusíš pozerať horory, ale práve vtedy, keď máš byť sám doma týždeň, tak sa rozhodneš nejaký si po dlhom čase konečne pozrieť. Potom, keď sa v posteli trasieš a snažíš sa pri každom šuchnutí v dome či byte zaspať, sa sám seba pýtaš, prečo si to robil. Podobný prípad je aj ten, keď sa rozhodneš pozrieť si nejaké dokumenty o sériových vrahoch a o pár dní ťa čaká rande zo zoznamky.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.