Potvrdené: Grindelwalda vo Fantastických zveroch si zahrá výborný Mads Mikkelsen

Štúdio našlo náhradu za Johnnyho Deppa.

Zdroj: Warner Bros. / moviestillsdb.com

Máme to už aj oficiálne potvrdené. Postavu Gellerta Grindelwalda si po Johnnym Deppovi zahrá výborný herec Mads Mikkelsen, známy z Hannibala či Rogue One. Informuje o tom aj portál Entertainment Weekly.

Filmoví fanúšikovia iste zaregistrovali problémy herca Johnnyho Deppa, ktorý sa v týchto dňoch súdil s bulvárnymi novinami The Sun. Herec noviny zažaloval, pretože ho označili ako „mlátiča žien“. Depp ale prehral, takže titul mlátiča žien mu tým de facto potvrdil aj súd.

Štúdio Warner Bros. ho preto dôrazne požiadalo, aby odstúpil od úlohy Gellerta Grindelwalda z fantasy série zo sveta Harryho Pottera Fantastické zvery. Herec štúdiu vyhovel. Problémy Johnnyho Deppa a jeho toxického manželstva s Amber Heard boli známe dlhodobo, ale doteraz štúdio za hercom pevne stálo.

Depp a Heard sa v bulvári obviňovali z týrania, manipulácie a fyzického násilia. Depp akékoľvek obvinenia popieral a tvrdil, že skutočnou tyrankou bola vo vzťahu Heard. Tá to zase označila za lživú kampaň, ktorú vytvoril Depp a jeho právnici.

Depp natočil len jednu scénu

Nech už to bolo celé akokoľvek, je jasné, že tento škandál, navyše znásobený prehratým súdom, nezapadá Warner Bros. do kariet. Depp sa tak musel porúčať. Stihol natočiť len jednu scénu filmu, ale od štúdia aj tak obdržal osemmiestny honorár. Fanúšikov potterovského vesmíru, pravdaže, jeho odchod nahneval a rozbehli petíciu, aby bola vykopnutá aj Amber Heard z druhého dielu komiksovky Aquaman. To sa však pravdepodobne nestane.

Warner Bros./Continental film

Po Deppovom odchode sa rozbehli špekulácie o tom, kto by ho mohol v ďalších filmoch nahradiť. Niektorí fanúšikovia uvažovali, že by sa do úlohy mohol vrátiť Colin Farrell, ktorý Grindelwalda stvárnil v prvom filme (hoci nešlo o jeho pravú podobu).

Nie je známe, či ho štúdio chcelo angažovať, ale aj keby áno, Farrell by pravdepodobne nemal čas, keďže momentálne zarezáva na pľaci nového Batmana. Padali aj ďalšie rôzne mená, ale teraz sa zdá, že producenti konečne našli toho správneho herca.

Štúdio našlo náhradu

Ako sme napísali v úvode, Gellerta Grindelwalda si vo Fantastických zveroch 3 (a pravdepodobne aj v ďalších filmoch) zahrá výborný dánsky herec Mads Mikkelsen. Toho si mohol vidieť vo výbornej dráme Hon, seriáli Hannibal či spin-offe Star Wars Rogue One.

Profimedia

Mikkelsen sa narodil v roku 1965 v Kodani a postupne sa prepracoval na mimoriadne zaujímavého herca, ktorého meno má cveng aj v hollywoodskych kruhoch. A hoci nás odchod Deppa predsa len mrzí, podľa nás si štúdio vybralo naozaj adekvátnu náhradu. Sme si istí, že Mikkelsen film pozdvihne o niekoľko levelov vyššie.

Pôvodne sme sa tretích Fantastických zverov mali dočkať už budúci rok, ale s preobsadením hlavného záporáka, ako aj kvôli pandémii koronavírusu, to definitívne padlo. Premiéra je teraz naplánovaná na 15. júla 2022.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
7
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
9
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
The Queen's Gambit je najsledovanejšou minisériou Netflixu. Spôsobila obrovský šachový boom


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME