Požiarnikov zaskočila žena, ktorá k nim v noci priniesla zhúleného medvedíka čistotného!

Na takýto zásah ťa nepripravia žiadne príručky

Príslušníci hasičského zboru v americkom Indianapolise majú za sebou skutočne jedinečný zážitok. O druhej hodine v noci započuli, ako niekto bláznivo zvoní na ich dverový zvonček. Okamžite sa zmobilizovali a začali sa pripravovať na zásah – možno už o pár minút bude treba zachraňovať ľudské životy v horiacich troskách! Žena, ktorá stála pri dverách ale potrebovala úplne inú pomoc. Požiarnikov žiadala, nech niečo spravia s jej zhúleným medvedíkom čistotným!

Majiteľka zvieraťa hasičom prezradila, že jej miláčik je zrejme pod vplyvom marihuany. Tráva údajne nepatrila jej – zviera sa asi motalo niekde po ulici a natrafilo na ukrytý balíček, ktorého obsah sa rozhodlo ochutnať. Žena sa obávala, že medvedík sa predávkoval a treba mu pomôcť. Z nejakého neznámeho dôvodu očakávala pomoc práve od hasičov.

Na stanici sa strhla diskusia o tom, akej droge bol medvedík vystavený. Medzi návrhmi sa objavili aj heroín a metamfetamín. Nakoniec sa zhodli v tom, že zrejme naozaj ide o marihuanu, keďže chlpáč prejavoval symptómy, aké vidieť po jej požití u človeka – bol ospalý, letargický a celý svet mu bol ukradnutý.

https://tenor.com/view/racoon-rest-lazy-gif-10327064

Keďže hasiči skutočne nemajú kvalifikáciu na kriesenie zhúlených zvierat (čo vie asi každý, kto absolvoval aspoň pár ročníkov základnej školy), medvedíkovi pomôcť nijako nedokázali. Svojim laickým pohľadom posádka stanice vyhodnotila, že medvedík nebol v ohrození života. Majiteľke odporučili jediné – dopriať zvieratku poriadny spánok a nechať čas, nech sa o všetko postará.

Zdroj: ladbible.com
Titulná fotka: Waynetwpfire / twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Takto to dopadne, keď si muži vystrelia zo svojich tehotných manželiek


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME