Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Poznáme dátum príchodu šou Ruža pre nevestu 2 na slovenské obrazovky. Ženích má o partnerke jasnú predstavu

Ružu pre nevestu uvidíme na obrazovkách už čoskoro.


Aj keď sa spočiatku zdalo, že to bude prepadák, nakoniec si šou Ruža pre nevestu pozornosť divákov získala a už o pár dní príde na obrazovky TV Markíza s jej druhým pokračovaním.

„Jarná Ruža pre nevestu bola s náskokom najúspešnejším formátom na Voyo, hoci v lineárnej televízii to až tak nebolo. Vidíme teda, že veci sa menia aj na trhu televízií a streamingu,“ povedal bývalý generálny riaditeľ Markízy Matthias Settele, píše Mediaboom.

TV Markíza divákom aj tento rok prinesie 12 častí, kde si ženích Radko bude vyberať spomedzi 18 dievčat. O svojej budúcej partnerke má už jasnú predstavu.

„Mala by mať podobné vlastnosti ako ja – byť pracovitá, cieľavedomá, mať vzťah k športu, byť inteligentná, nech sa máme o čom rozprávať. A musí, samozrejme, ovládať angličtinu. To je pre mňa základ, aby si mala čo povedať s mojimi kamarátmi. Nemám vyslovene požiadavky na výzor, ale atraktivita by tam nemala chýbať. Nemám rád lenivé, nič nerobiace ženy, ktoré nonstop pozerajú do telefónu,“ hovorí.

Radko sa narodil v Banskej Bystrici, desať rokov však žije v nórskom Osle, kde má pod palcom niekoľko luxusných barov. Cíti, že už preňho nadišiel pravý čas na lásku.

Valentín, tip na darček

Mohlo by ťa zaujímať:

Tipy na valentínske darčeky, ktorými potešíš svoju polovičku

„Na dlhodobý vzťah som ešte nenašiel tú pravú. Všetok svoj čas venujem práci, ktorá je pre mňa prioritou, a tak aj celú pozornosť sústredím tam. Bol som v štádiu života, kedy som si samotu užíval a vyhovovalo mi to. Cítim však, že možno už prišiel ten pravý čas aj na lásku. Tak uvidíme, či stretnem tú pravú,“ dodal.

Šou Ruža pre nevestu budeme môcť sledovať na obrazovkách TV Markíza už od 8. marca 2024, alebo s denným predstihom na Voyo.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.