Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Poznáme detaily tragédie v Sládkovičove. Telo tehotnej ženy našiel 12-ročný syn

Predchádzali tomu zrejme nezhody.


V priebehu včerajšieho dňa sme ťa informovali o hrozivom čine, ktorý sa udial v Sládkovičove, teraz už poznáme detaily tragédie. Neznámy páchateľ tam napadol tehotnú ženu, bodol ju v oblasti brušnej dutiny, na základe čoho zraneniam podľahla. TV Noviny priniesli v tomto prípade nové zistenia, tie vravia o tom, že jej telo našiel jej dvanásťročný syn, ktorý zavolal na 112.

Spočiatku sa nevedelo, kto ženu napadol. Ako však vysvitlo, útočníkom bol jej bývalý priateľ zo Srbska. Práve ten mal 32-ročnej Monike spôsobiť niekoľko bodných rán, pričom jej zasiahol aj brucho. Žena a ani jej dieťa útok neprežili. Taktiež sa špekulovalo o tom, v ktorom mesiaci tehotenstva bola, ukázalo sa, že vo štvrtom.

Spáchal samovraždu

Páchateľ spáchal po tomto hrozivom čine samovraždu. Medzi Sládkovičovom a Galantou mal skočiť pod vlak. TV Markíza vyspovedala susedu nebohej Moniky, tá je rozrušená. Mladá žena sa na bábätko tešila. „Nechápem. Čo ja viem, problémy nemala. Tešila sa na bábätko,“ vysvetlila suseda.

sieť čerpacích staníc končí

Mohlo by ťa zaujímať:

Známa sieť čerpacích staníc na Slovensku končí po dlhých rokoch. Takáto bude jej náhrada

Tragédii zrejme predchádzali nezhody medzi ženou a jej bývalým priateľom. „Je to strašná tragédia. Čo sa na to dá povedať. Mladá žena. Určite tam boli nejaké nezhody. Asi keď chlapec odišiel do školy, vtedy sa to stalo a on skočil pod vlak,“ uviedla ďalšia

Prípad vyšetruje polícia ako vraždu. V priebehu včerajšieho večera boli na mieste policajti, kriminalisti a taktiež aj technici.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.