Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
V spolupráci s TV JOJ

Poznáme finalistov šou Česko Slovensko má talent. Kto vyhrá rozprávkových 40-tisíc eur?

Diváci sa pri televíznych obrazovkách môžu tešiť na špeciálnych hostí, ako je napríklad Ján Bendig či Rytmus.


Šou plná talentov sa pomaly blíži ku koncu. Z množstva talentov, ktoré sa do šou prihlásili, do veľkolepého finále postúpilo len osem najlepších. Tých budeš môcť vidieť na obrazovkách TV JOJ už túto nedeľu večer prostredníctvom live vysielania.

My ti prinášame prehľad tých, ktorí postúpili nielen podľa porotcov, ale aj podľa televíznych divákov. Tí totiž mali možnosť vybrať posledný, ôsmy talent. Ostatní súťažiaci sa do finále prebojovali najmä vďaka zlatému buzzeru.

Zlatý buzzer mohol rozdať každý porotca a poslať súťažiaceho rovno do boja o výhru. Súťažiaci tým pádom preskočil divácke hlasovanie a miesto, v ktorom zabojuje o prvenstvo, mal zaručené. Kto medzi tieto talenty patrí? Dozvieš sa to v tomto článku.

TV JOJ

1. Raperi NaRaz z východného Slovenska

Rap je na Slovensku bežný, avšak z dvoch mladíkov z východného Slovenska porotcom padla sánka. Tí nielen ukázali svoj chytľavý rap, no dokonca ho predviedli vo východniarskej verzii. Súčasťou poroty bol v tomto diele raper Ego, ktorý neodolal a s jedným z nich si dokonca dal freestyle rap.

Práve raperi NaRaz sú tí, ktorých vybrali diváci na základe SMS hlasovania. Ukážu Česku a Slovensku, že majú na to stať sa tohtoročným víťazom?

TV JOJ

2. Ramadhani Brothers

Bratia, ktorí sú síce z Afriky, no svojím talentom šokujú ľudí z rôznych krajín. Predvádzali akrobatické kúsky na hlave a so svojimi kreáciami vystupujú po celom svete. Na Slovensku boli prvýkrát a veľmi sa im to páčilo. Do veľkolepého finále bratov poslala na základe zlatého buzzera Diana Mórová.

TV JOJ

3. Matěj Plšek

Svojím spevom ohúril celú Inchebu a porotu tiež. Má len 12 rokov a za svoj život už stihol koncertovať v O2 aréne. Spieva už od svojich šiestich rokov a neskôr k tomu pridal aj hru na gitare. Do finále ho vďaka zlatému buzzeru poslal Štěpán Kozub.

TV JOJ

4. Marysia a Julian

Tanec spojený s akrobaciou? Toto umenie nám ukázali fantastickí Marysia a Julian, ktorí svojím predstavením rozcítili nielen romantické duše. Do finále sa dostali vďaka Jakubovi Prachařovi, ktorý im svoj zlatý buzzer venoval až v poslednej časti, v ktorej sa vyberali semifinalisti. Ukážu Jakubovi, že sa v nich nemýlil, a obhája prvenstvo?

TV JOJ

5. Anna Slížová

Česko Slovensko má talent často prináša príbehy, ktoré chytia za srdce. Operná speváčka Anna sa aj napriek svojej poruche pozornosti a hyperaktivite postarala o neuveriteľné vystúpenie. Pre porotcov kvôli jej poruche spočiatku pôsobila pochybne, no rapera Ega nakoniec ohúrila natoľko, že ju poslal priamo do veľkého finále.

TV JOJ

6. Duo EIMaks

Dvaja mladí Ukrajinci, ktorí sršia vášňou k akrobacii. Pri sledovaní ich predstavenia mali všetci zúčastnení husiu kožu, ako keby pred nimi vystupovali ich vlastné deti. Za emócie, ktoré u divákov vzbudili, im dala Marta Jandová bez váhania zlatý buzzer.

TV JOJ

7. Adéla Řezáčová

Mladé dievča, ktoré pôsobí ako anjelik, si získalo srdcia porotcov hneď po tom, ako vstúpilo na pódium. Po vtipnom koketovaní s Dianou Mórovou sa divákom predstavila s jej vlastne zloženou piesňou o hľadaní si priateľa na zoznamke. Divákov zaujala natoľko, že jej dal zlatý buzzer dokonca Jaro Slávik.

TV JOJ

8. Viera Kotvasová

Pani Viera bola do šou zaradená po tom, ako ju porotcovia vybrali z publika. Všetci si najprv mysleli, že ide o vopred premyslený ťah, no nebolo to tak. Pani Viera si pieseň vyberala dlho, avšak po tom, čo začala spievať, si získala srdcia všetkých divákov. A hlavne Vojtu Dyka, ktorý ju poslal priamo do finále!

TV JOJ

Okrem toho sa diváci pri televíznych obrazovkách môžu tešiť na špeciálnych hostí, ako je napríklad Ján Bendig či Rytmus. Veľkolepé finále šou Česko Slovensko má talent môžeš sledovať už túto nedeľu večer.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.