Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 8.2.2023
sk
Zoja
cz
Milada

Pred pár dňami prebehol turnaj v hre Counter-Strike: Global Offensive a spoznali sme nových majstrov Slovenska. Turnaj spomedzi 8 top SK/CZ tímov najlepšie zvládol nakoniec tím eSuba, ktorý si tak na konto pripísal po prvýkrát titul majstra SR v CS:GO.

Majstrovské ešportové zážitky priniesol exkluzívny partner Tipos. Finále celého turnaja nám prinieslo napínavý súboj na 5 mapách, ktorý live sledovali tisícky divákov. Počas celých majstrovstiev SR beží aj exkluzívna súťaž, v ktorej môžu fanúšikovia vyhrať letecký zájazd s plnou penziou na blížiace sa majstrovstvá sveta v Eilate, V4 future festival a iné vecné ceny. Viac info o súťaži nájdeš na stránke yzone.

ygames

Tím eSuba si okrem titulu odniesol finančnú výhru 5000 € a postup na V4 Future Sports Festival, v ktorom budú tímy bojovať o neuveriteľných 300 000 eur. Orange MSR však ešte nekončia a pokračujú 2. majstrovským víkendom. Tentokrát si pozrieme súboj tímov na turnaji Acer Predator League of Legends, počas ktorého top 8 SK/CZ tímov navštívi bratislavské ešportové štúdio ChuckTV. Sleduj priamy prenos turnaja na streamovacej platforme Twitch a priamo na TV obrazovkách vďaka ChuckTV.

Harmonogram vysielania Acer Predator League of Legends:

• 14.10. – štvrtok – 14:00 – 24:00
• 15.10. – piatok – 12:00 – 24:00
• 16.10. – sobota – 11:00 – 24:00
• 17.10. – nedeľa – 15:00 – 24:00

ygames

Každý deň jeden napínavý zápas

4 dni nabité napínavými zápasmi ťa čakajú už od štvrtka, každý deň od 14.10 od 12:00. Vysielaním ťa budú sprevádzať moderátori Anton „Grave“ Cvik a Jaro Melišek. Počas celého víkendu sa o komentár postará legenda twitchu: Xnapy za sprievodu komentátorov: Jozef Guzmický, Martin Buch a Peter Sitár.

Novinkou na MSR je Tipos Analyst Desk, počas ktorého zhodnotia zápasy tímov analytici. Okrem zápasov ťa na vysielaní čakajú aj rozhovory s hráčmi, giveaway hodnotných cien od Fractal Design alebo RedBull alebo hlasovanie o najužitočnejšieho hráča.

ygames

Finalisti, ktorí zabojujú o prizepool 2450 €

Do finále sa prebojovali tímy: eSuba, Cryptova, Dynamo Eclot, Heet, Carnis, Olmíci, Imobilné ratraky a Ultimátny Klubík Kamarádů. Do finále sa dostali zo štyroch online kvalifikácií na webe www.yzone.sk. Uspejú tímy z profesionálnych ešportových organizácií? Alebo sa majstrom SR stane niektorý z poloamatérských tímov? Sleduj live stream zápasov a zisti to spolu s nami!

Všetky tímy Acer Predator League of Legends turnaja prichádzajú už tento týždeň do Bratislavy, aby si osobne zmerali sily v súbojoch v štúdiu ChuckTV. Zostavy majú zabezpečené pohodlie hodné majstrov, teda ubytovanie v hoteli Vienna House Easy, kde na nich čakajú aj tréningové miestnosti spolu s Budiš chill-out zónou. League of Legends turnaj ti prinášajú hlavní partneri – Acer Predator a Budiš.

ygames

Harmonogram štvrtkových zápasov:

• 14:00 – Cryptova – Imobilné ratraky
• 17:00 – Olmíci – Carnis
• 19:00 – Ultimátny Klubík Kamaradů – HEET
21:00 – Dynamo Eclot – eSuba

Posledný majstrovský víkend bude patriť FIFA 22 turnaju. Najlepších 12 hráčov na konzole PlayStation 5 si zmeria sily o majstrovský titul a prizepool 750 € už v piatok 22. októbra od 15:00. Do súbojov sa môžeš zapojiť aj ty. Stačí, ak sa prihlásiš do otvorenej kvalifikácie, ktorá sa uskutoční už 16.10. Registráciu zadarmo nájdeš na webe.

Zdroj: TS / úprava redakcie

Tento obsah vznikol v spolupráci s Yvents s.r.o


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť