Originálny narodeninový darček: Na pohár dal nechtiac vygravírovať poznámku z objednávky 

Narodeninový darček, na ktorý obaja len tak ľahko nezabudnú.

Zdroj: Shutterstock.com

Keď ide o narodeniny našich milovaných, tak si zväčša dávame záležať a chceme ich prekvapiť niečím, čo im doslova utkvie v pamäti. Ak má daná osoba dokonca okrúhle narodeniny, tak jej chceš dať niečo poriadne špeciálne.

Taký plán mal aj istý Daniel, ktorý chcel svojej priateľke podarovať pohár na gin s milým odkazom. Podarilo sa mu však popliesť okienka s poznámkami a na pohári skončil naozaj originálny odkaz, ktorý tam neplánoval umiestniť. O tomto zábavnom príbehu informoval web metro.

Originálny darček k tridsiatke

Daniel Varey sa rozhodol svojej priateľke na okrúhle tridsiate narodeniny zaobstarať pohár s vygravírovaným textom. Na jej narodeniny, ktoré mala 18. mája, jej objednal pohár na gin, na ktorý chcel umiestniť nápis: „Happy 30th birthday princess, love you millions“ (Všetko najlepšie k 30. narodeninám, princezná, ľúbim ťa miliónkrát).

Pri vytváraní objednávky sa mu však podarilo okienka s poznámkami mierne popliesť a nakoniec na pohári skončila poznámka, ktorú dával Daniel do objednávky. To však Daniel do posledného momentu netušil. Pohár prišiel zabalený, preto ho po prevzatí nijak nekontroloval a uvidel ho až vtedy, keď si ho jeho priateľka rozbalila.

Prekvapenie, ktoré ani jeden z nich nečakal

Keď jeho priateľka Hayley pohár rozbalila, uvidela na ňom nápis: “Can we have it delivered before Monday if possible as that’s her 30th. Nice one” (Ak by to bolo možné, môžete pohár doručiť pred pondelkom, keďže vtedy bude mať tridsiate narodeniny? Ďakujem pekne). 

Aj keď pohár nevyšiel podľa Danielových plánov, jeho priateľku veľmi potešil a zároveň aj pobavil. Nemožno však povedať, že to nie je naozaj originálny darček. Ako sa Daniel vyjadril pre Metro, nejde o jediný darček, ktorý pre svoju priateľku pripravil, takže jej týmto darčekom rozhodne nepokazil narodeniny.

Daniel svoju chybu vysvetlil tak, že pri zadávaní objednávky boli na webe dve kolónky, jedna na poznámku k objednávke a druhá pre nápis, ktorý mal byť umiestnený na pohári. Keďže celú objednávku robil počas toho, ako bola jeho priateľka vedľa neho, spanikáril a kolónky si jednoducho pomýlil. 

Ktovie, čo si hovorili zamestnanci, keď tento originálny nápis umiestňovali na pohár.

Zdroj: metro

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Magické momenty, v ktorých ľudí príjemne prekvapilo ich jedlo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME