Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Je tu november a aj tento rok sa aktuálne internetom šíri pojem No Nut November, alebo tiež No Fap November. Ide o výzvu, ktorá je zvyčajne definovaná ako celý jeden mesiac bez leštenia bambusu. Zadanie znie jednoducho, ale jeho splnenie je náročné. Extrémnejšia verzia dokonca zakazuje účastníkom aj akýkoľvek pohlavný styk!

Ide o jednu z najťažších skúšok sebaovládania

Tí, ktorí túto výzvu úspešne absolvovali, vravia, že ide o jednu z najťažších skúšok sebaovládania. Táto skúsenosť ale údajne dokáže človeku zmeniť celý život a premeniť ho na lepšiu osobu.

Na internete existuje množstvo komunít, v ktorých názvoch nájdeš nofap. Členovia sa snažia rozširovať povedomie o benefitoch života bez mačkania hada. Vzájomne si vymieňajú skúsenosti a rady o tom, ako udržať svoju abstinenciu pri živote.

EMEFKA

Benefity výzvy

Najčastejšie spomínanými prínosmi života bez prášenia moriaka je zvýšená aktivita a sebavedomie, nárast energie a celkovo živšia nálada. Tieto poznatky sú potvrdené aj vedeckým skúmaním. Stačí ti sedem dní, počas ktorých nebudeš naháňať šaša, a hormón testosterón dosiahne svoju maximálnu úroveň. Práve testosterón zodpovedá za viaceré zo spomínaných pozitívnych zmien.

Na cestu NoFapu sa mnohí vydajú z toho dôvodu, že sa chcú zbaviť závislosti od péčka. Iných tam privedie potreba užitočnejšieho trávenia času. Niekto jednoducho chce skúsiť, ako dlho dokáže vydržať.

Shutterstock

Tvoje šance u žien budú vyššie

Rovnako aj väčšina svetoznámych „pick-up artistov“, ktorí sa považujú za expertov na zvádzanie žien, sebaukájanie odsudzuje. Kvôli nej vraj chlap stráca svoju prirodzenú mužskú energiu, stáva sa pasívnym a málo priebojným.

Ženy tieto jemné signály údajne dokážu zachytiť a chlapík, ktorý nebrúsi kopiju, má oveľa vyššie šance! Jednoducho povedané – najlepší spôsob, ako sa zbaviť potreby robiť si to sám, je prestať robiť si to sám. Vďaka tomu ľahšie nájdeš niekoho, kto ti to bude robiť namiesto teba.

https://www.facebook.com/emefka.sk/photos/a.306333829577931/1286877288190242/?type=3&theater

Zapojíš sa aj ty?

Nakoľko je dnes prvého novembra, stále máš čas zapojiť sa do tejto drsnej výzvy! Možno vydržíš a potiahneš to do konca mesiaca. Možno sa ti nový zvyk natoľko osvedčí, že s tebou ostane aj dlhú dobu po tom. Tak čo, ideš do toho?

Zaradíš sa medzi tých, ktorí cestu nezvládnu, zlyhajú a ukážu svoju slabosť? Alebo túto náročnú skúšku zvládneš, porazíš svoje nízke pudy? Prekonáš sám seba a dosiahneš niečo, čo si považoval za nedosiahnuteľné?

Winning The Office GIF - Find & Share on GIPHY

Nakoniec budeš mať dôvod príchod decembra osláviť poriadnym výstrekom (šampanského)!


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.