Pozrite sa, aké prenájmy ponúkajú Slováci na Airbnb

Útulné domčeky, moderné byty či prepychové apartmány – v ktorom z nich by ste chceli bývať?

Ak sa chystáte na dovolenku po Slovensku alebo si chcete len splniť sen o bývaní, skúste nazrieť na ponuky Airbnb. Podnikaví Slováci tu ponúkajú širokú škálu prenájmov. Stačí si len vybrať…

Slamený dom pri Klátovskom ramene

Domček so slamenou strechou pri Klátovskom ramene, neďaleko vodného mlyna je k dispozícii úplne celý aj s malým pozemkom. Ideálne pre aktívny oddych, ktorý môžete stráviť napríklad aj na bicykloch. Tie máte k dispozícii priamo na chalupe.

Miesto: Ohrady

Cena: 35 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Dizajnérsky apartmán v Starom meste

Moderný apartmán, ktorý je vzdialený len 15 minút pešo od centra, ponúka dvojlôžkovú izbu, plne vybavenú kuchyňu a wc. Byt je vhodný pre turistov, pre ľudí s dobrým vkusom, ale aj pre romantikov. V cene už je aj zapožičanie bicyklov.

Miesto: Bratislava

Cena: 27 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com

Drevenica pod Tatrami

Návrat v čase ponúka ubytovanie v malebnom prostredí pod Tatrami, kde nie je wifi, televízia a dokonca ani elektrická rúra. Po vodu si musíte ísť do studne a keď si chcete uvariť obed, musíte si zakúriť v piecke. Chalúpka nemá ani vlastné wc, disponuje len latrínou. Preto je ubytovanie vhodné najmä pre nenáročných turistov alebo prepracovaných „mestských“ ľudí, ktorí si potrebujú zresetovať hlavu v prírode.

Miesto: Ždiar

Cena: 29 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Priamo v srdci Spiša

Ak ste snívali o tom, že raz budete bývať v historickom centre mesta, teraz sa vám to môže splniť. Moderne zariadený byt v Spišskej Novej Vsi sa nachádza totiž priamo v centre, takže nikde nebudete mať ďaleko. Okrem toho si môžete odskočiť aj do Slovenského raja, ktorý je len pár kilometrov od mesta.

Miesto: Spišská Nová Ves

Cena: 72 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Chalupa v Lipovciach

Zvonku vyzerá ako obyčajná chalupa, ale keď nazriete dovnútra, očarí vás kombináciou moderného vybavenia v starom duchu našich starých materí. Domček je situovaný v malebnej prírode, takže o prechádzky v tomto prípade nebude núdza.

Miesto: Lipovce

Cena: 120 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Veža pre princezné

Toto ubytovanie láka nielen svojou netypickosťou, ale aj dostupnosťou. Nachádza sa totiž len pár krokov od pešej zóny. Priznajte sa, nepripomína vám vežu zlatovlásky?

Miesto: Trenčianske Teplice

Cena: 20 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Luxus ala Mojsejovci

Apartmán v rezidenčnej štvrti len päť minút od Bratislavského hradu zaujme najmä svojou eleganciou a cenou. Kto si chce aspoň na chvíľu vyskúšať život Mojsejovcov, je na správnom mieste.

Miesto: Bratislava

Cena: 19 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Ubytovanie v skleníku

Tento netypický domček má všetko, čo potrebujete – posteľ, vodu aj wc v dome. A keďže sa nachádza na kopci, máte výhľad aj na široké okolie. Vďaka svojej lokalite ponúka oddych v tichom prostredí, no v prípade, že vás to omrzí, môžete vyraziť do ulíc nočnej Bratislavy, kam to je len na skok.

Miesto: Bratislava

Cena: 34 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Cíťte sa ako na Farme

Dom, ktorý pripomína príbytok televíznych farmárov sa nachádza na kopci nad mestom. Je odtiaľ nádherný výhľad na mesto i celé okolie. Jedinou nevýhodou je, že kúpeľňa sa nachádza vo vedľajšom dome. Tak čo, trúfli by ste si?

Miesto: Banská Štiavnica

Cena: 21 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Folklórna chyža

V prípade, že vás predchádzajúce domy našich prastarých materí neoslovili, máme pre vás ešte jednu lahôdku – Folklórnu chyžu. Tá sa nachádza v areáli Bojnického dvora, neďaleko Bojnického zámku. Na svoje si prídu najmä tí, ktorí majú už dosť klasických hotelov a túžia po zmene.

Miesto: Bojnice

Cena: 35 eur/noc

airbnb.com
airbnb.com
airbnb.com

Titulná fotkapexels.comfreepngimg.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
136
Grr
Fuuj Fuuj
11
Fuuj
Fňuk Fňuk
48
Fňuk
Jeej Jeej
184
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
9
Haha
Woow Woow
52
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Top 10 sexi piesní, ktoré ťa správne navnadia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME