Pracovníci drive-thru sa podelili o najbizarnejších zákazníkov, s akými sa stretli

„Žena, ktorá mala na sedadle spolujazdca obrovskú živú korytnačku.“

Zdroj: Wikimedia Commons

Jeden by povedal, že práca na drive-thru nie je veľmi záživná. Zákazník ti do mikrofónu nadiktuje objednávku, zaparkuje pred okienkom, ty mu ju vydáš a život ide ďalej. Väčšinu dní to presne takto vyzerá, no potom sú tu tie dni. Tie dni, keď do drive-thru zavíta zákazník, na ktorého sa len tak ľahko nezabúda. O takýchto zákazníkov sa podelili zamestnanci na Reddite.

1. Žena, ktorá mala vymontované sedadlo spolujazdca. Namiesto neho zo stropu auta visel obrovský kovový krúžok, v ktorom si ležérne posedával kakadu. Bol obrovský.

2. Chlapík, ktorý mal na palubnej doske jaštericu. Živú. Kým čakal na svoju objednávku, kŕmil ju čerstvou zeleninou. Okrem toho bola v aute aj mačka a z jej pohľadu mi bolo jasné, že by si z milej jašterice najradšej urobila večeru.

3. Starší muž, ktorý mal auto plné kartónových krabíc. Od vrchu až po spodok, ledva mal kde sedieť. Povedal mi, že sú plné bateriek a chcel, aby som od neho nejaké kúpil. Do konca zmeny som na túto príhodu celkom zabudol, no potom som prišiel k autu… a našiel tam päť krabíc plných Duracell bateriek. Celé to muselo mať hodnotu aspoň 500 dolárov.

4. Chlap, ktorý chodil opakovane a vždy bol nahý. Respektíve, na nohách mal čierne priehľadné silonky, ale to bolo v podstate to isté, ako keby bol nahý. Našťastie mal aspoň toľko chochmesu, že chodil neskoro v noci.

geograph.org.uk (https://www.geograph.org.uk/photo/5397256)

5. Muž, vedľa ktorého sedela jeho pubertálna dcéra a vzadu žena, o ktorej som predpokladal, že bola jeho manželka. Bola oblečená v dupačkách, v ústach mala cumlík, na krku podbradník a plakala o dušu spasenú. Vypýtal si odo mňa servítky „pre malú vzadu“. Absolútne som nechápal, čo sa deje.

6. Chlap, ktorému trvalo solídnych päť minút objednať si poondiate burrito a drink. Už vtedy som mal naňho nervy a to som ešte nevedel, čo ma čaká. Keď sa pristavil pri výdajnom okienku, zistil som, že mu na zadných sedadlách sedí žena oblečená len v gaťkách a podprsenke a šnupe z iPhonu kokaín.

7. Slečna, ktorá mala na sedadle živé mláďa kengury. Aby som to objasnil, žijem v Anglicku a toto rozhodne nie je bežné.

8. Žena, očividne domina, a jej klient sediaci na zadnom sedadle. Bol oblečený v akomsi koženom mundúre, okolo krku obojok a na tvári masku prasaťa. Premýšľal som, koľko jej asi zaplatil za to, že ho verejne znemožní v KFC drive-thru.

Wikimedia Commons (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:McDonalds_drive_thru_Charnwood_Australia.jpg)

9. Žena, ktorá prechádzala cez naše drive-thru v McDonald’s s tromi opicami v aute a každej z nich kúpila zmrzlinu. Dodnes na to spomínam. To musí byť život… s tromi opicami.

10. Žena, ktorá mala na sedadle spolujazdca obrovskú živú korytnačku.

11. Chalani, ktorí sa u nás zastavili nalodení v pohrebnom voze, pričom mali vzadu skutočnú rakvu. Vraj ich kamarát, ten v tej rakve predpokladám, miloval McDonald’s, preto sa tu museli ešte jeden posledný raz zastaviť.

12. Žena, ktorá chorobne hromadila nepotrebné haraburdy (po anglicky hoarder, slovenčina na toto nemá kapacitu) a chodila výhradne len do nášho McDonald’s, pretože sme na drive-thru nemali žiadne prudké zatáčky. Nemohla autom odbáčať. Bolo také plné bordelu, že nevedela pohnúť volantom doľava ani doprava.

Wikimedia Commons (https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Drive_thru_intercom_and_menus.PNG)

13. Chalanisko, ktorý sa nerušene oddával fajke. Okrem neho a jeho spoločnosti bol v aute ešte jeden párik, ktorý… no povedzme, že tiež robil veci, ktoré by sa za denného svetla v drive-thru robiť určite nemali. Súviselo to s mužskými prstami v určitých ženských otvoroch. Taká klasika.

14. Žena, ktorej som pochválila atypickú kabelku – bola gumená, v tvare surového kurčaťa a vyzerala až strašidelne skutočne. „Och, počkať!“ povedala, vybehla z auta a vrátila sa s úplne identickou kuracou kabelkou v ruke. „Už strašne dlho som čakala na správnu príležitosť,“ a s týmito slovami ma donútila kabelku si zobrať. Bola veľmi špinavá a očividne používaná.

15. Žena, ktorá mala medzi prsiami živú kačku zabalenú v uteráku. Asi jej bola zima. Teda tej kačke, nie tej ženskej…

16. Týpek, ktorý mal na zadných sedačkách obrovské vrece (ale naozaj obrovské, také, ako vrece na mŕtvolu) plné nachos. Keď som sa ho zo srandy opýtal, kde zoženie dostatok salsy na všetky tie nachos, výrazne zosmutnel. Vraj nad tým vôbec neuvažoval.

Pixabay (https://pixabay.com/sk/photos/starbucks-k%C3%A1va-zelen%C3%A1-biela-logo-463689/)

17. Partička tínedžerov, ktorí sa dovalili naložení v nákupnom vozíku a chceli si objednať večeru. Na ich veľké sklamanie som ich nemohol obslúžiť, lebo neboli v motorovom vozidle. Pravidlá sú pravidlá.

18. Kňaz, ktorý mi cez okienko podal sušienku. Veľmi som to ocenil.

19. Žena, ktorá ma vydesila tak, že som sa skoro posr*l. Prisahám, že mala toho najväčšieho a najhuňatejšieho hnedého psa, akého som kedy videl, a keď som ho po prvý raz zbadal, bol som presvedčený, že je to malý medveď. Skoro som začal kričať. Po úvodnom vysvetlení, že naozaj nemá v aute medveďa, som sa s malým štvornohým fešákom skamarátil a odvtedy je to môj najobľúbenejší zákazník.

20. Mladé slečny, ktoré mi chceli ukázať prsia za jedlo zadarmo. V tom čase to vyzeralo ako veľmi dobrý deal.

Jeramey Jannene / Flickr (https://www.flickr.com/photos/compujeramey/22029029)

Zdroj: MoistMania / Reddit

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 vtipných komiksov, v ktorých sa nájde každý vášnivý psičkár

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME