Sobota 20.8.2022
sk
Anabela
cz
Bernard

Ako deti sme sa všetci ľúbili prezliekať. Karneval bol po Vianociach prakticky najobľúbenejší deň v roku, behali sme po škôlke v maskách princov a princezien a mysleli si, že nám patrí svet. Lenže to sme mali tak päť, dospelým sme boli do pol pása a všetci hovorili, akí sme rozkošní. Urobiť to teraz by asi nebolo také terno, najmä keď si predstavíš, že by si v tom extravagantnom mundúre napochodoval do kanclu a celý deň sa tváril akoby nič.

Ale čo nie je, môže byť. Ak ti naozaj tak veľmi chýba a máš pár stoviek nazvyš, teraz máš ideálnu príležitosť vrátiť sa späť. Princezná ani princ z teba asi nebude, ale vďaka parádnemu roláku, ktorý nedávno uviedla na trh talianska módna značka Prada, si môžeš vyskúšať, ako sa asi cíti jeden z najpopulárnejších mliečnych pokrmov na svete.

Rolák, ktorý je priam „na zjedenie“

Bez srandy, ich nový rolák vyzerá ako syr. A nielen taký obyčajný syr, rovno ementál. Žltý top s kruhovými otvormi kam sa len pozrieš, je nielen nočnou morou všetkých tripofobikov, ale aj zaručený spôsob, že po tebe bude slintať každý chlap, ktorý prejde okolo. Okrem toho je aj funkčný. Počas zimných dní nezahreje, ale počas leta máš odvetrávanie ako nikto iný.

Prada (https://www.prada.com/gb/en/women/ready_to_wear/knitwear/products.openwork_viscose_turtleneck_sweater.P26401_1YRO_F065Y_S_211.html)

A tá cena… keď si to porovnáš s kúpou kvalitnej klimatizácie a pojazdným ventilátorom, ktorý by chodil všade s tebou, tých pár stoviek je naozaj zanedbateľných. Ale pokiaľ ti aj po lockdowne ostala v hlave aspoň jedna funkčná mozgová bunka, asi sa ti to nebude zdať úplne ok. Za túto parádu totiž Prada, pochopiteľne, pýta zhruba 1 025 eur. To je dvojmesačné nájomné, ale keď vyzeráš ako ementál, bývať môžeš aj pod mostom, nie?

Za posledné roky sa zdá, že módny priemysel nabral nový smer. Už sa nesnaží produkovať kúsky, ktoré zaujmú masy, ale kontroverzné stupidity za ešte stupídnejšie ceny, ktoré budú pseudoinfluenceri skúšať na TikToku. Ale čo my vieme o svete módy, že? A tým dupľom o tom, v čom sa budeme o pol roka promenádovať po uliciach. Možno práve v tomto. Veď koniec koncov, aj deravé rifle zožali úspech.

Shutterstock

Zdroj: Prada


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť