Prada uviedla na trh rolák, ktorý vyzerá ako ementál. Pýta zaň nehorázne peniaze

Chceš vyzerať ako syr? Tak teraz môžeš.

Zdroj: Shutterstock

Ako deti sme sa všetci ľúbili prezliekať. Karneval bol po Vianociach prakticky najobľúbenejší deň v roku, behali sme po škôlke v maskách princov a princezien a mysleli si, že nám patrí svet. Lenže to sme mali tak päť, dospelým sme boli do pol pása a všetci hovorili, akí sme rozkošní. Urobiť to teraz by asi nebolo také terno, najmä keď si predstavíš, že by si v tom extravagantnom mundúre napochodoval do kanclu a celý deň sa tváril akoby nič.

Ale čo nie je, môže byť. Ak ti naozaj tak veľmi chýba a máš pár stoviek nazvyš, teraz máš ideálnu príležitosť vrátiť sa späť. Princezná ani princ z teba asi nebude, ale vďaka parádnemu roláku, ktorý nedávno uviedla na trh talianska módna značka Prada, si môžeš vyskúšať, ako sa asi cíti jeden z najpopulárnejších mliečnych pokrmov na svete.

Rolák, ktorý je priam „na zjedenie“

Bez srandy, ich nový rolák vyzerá ako syr. A nielen taký obyčajný syr, rovno ementál. Žltý top s kruhovými otvormi kam sa len pozrieš, je nielen nočnou morou všetkých tripofobikov, ale aj zaručený spôsob, že po tebe bude slintať každý chlap, ktorý prejde okolo. Okrem toho je aj funkčný. Počas zimných dní nezahreje, ale počas leta máš odvetrávanie ako nikto iný.

Prada (https://www.prada.com/gb/en/women/ready_to_wear/knitwear/products.openwork_viscose_turtleneck_sweater.P26401_1YRO_F065Y_S_211.html)

A tá cena… keď si to porovnáš s kúpou kvalitnej klimatizácie a pojazdným ventilátorom, ktorý by chodil všade s tebou, tých pár stoviek je naozaj zanedbateľných. Ale pokiaľ ti aj po lockdowne ostala v hlave aspoň jedna funkčná mozgová bunka, asi sa ti to nebude zdať úplne ok. Za túto parádu totiž Prada, pochopiteľne, pýta zhruba 1 025 eur. To je dvojmesačné nájomné, ale keď vyzeráš ako ementál, bývať môžeš aj pod mostom, nie?

Za posledné roky sa zdá, že módny priemysel nabral nový smer. Už sa nesnaží produkovať kúsky, ktoré zaujmú masy, ale kontroverzné stupidity za ešte stupídnejšie ceny, ktoré budú pseudoinfluenceri skúšať na TikToku. Ale čo my vieme o svete módy, že? A tým dupľom o tom, v čom sa budeme o pol roka promenádovať po uliciach. Možno práve v tomto. Veď koniec koncov, aj deravé rifle zožali úspech.

Shutterstock

Zdroj: Prada

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
16
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 ľudí, ktorí mali pred jedlom príliš vysoké očakávania a kruto na to doplatili


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME