Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Premiér Peter Pellegrini v doobeňajších hodinách opäť vystúpil pred médiami, aby informoval o momentálnom stave na Slovensku. Žiaľ, dozvedeli sme sa o rozšírení nákazy.

K pôvodným 12 potvrdeným prípadom oznámili ďalších 13! Celková bilancia sa tak blíži k číslovke 100. Ide teda o zatiaľ najvyšší denný nárast nakazených, ktorý zaznamenali na Slovensku. Podľa doterajších informácií má s výnimkou jedného pacienta choroba ľahký priebeh. Najviac postihnutá je Bratislava a okolie.

Odborníci zdôrazňujú, že poznáme len čísla odhalených prípadov a skutočný počet infikovaných môže byť oveľa vyšší. U 1816 otestovaných osôb sa ochorenie nepotvrdilo.

Úrady verejnosť ubezpečujú v tom, že zásobovaniu krajiny nehrozí kolaps a všetky tovary vrátane pohonných hmôt by mali byť dostupné v dostatočnom množstve. Pellegrini potvrdil, že výroba rúšok pokračuje v rýchlom tempe a už v najbližších dňoch štát obdrží desaťtisíce masiek určených na opätovné použitie.

Viac zaujímavostí a noviniek o koronavíruse nájdeš tu.


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.