Sobota 20.8.2022
sk
Anabela
cz
Bernard

Pražská polícia pátra po vlamačovi, ktorý v noci sleduje spiacich ľudí v ich vlastných domovoch

Páchateľa zachytili kamery.


Cítiť sa bezpečne vo vlastnom domove je jedna zo základných ľudských potrieb, ktorú by mal mať každý jeden človek zabezpečenú. Existuje však veľa možných príčin, prečo tomu tak niekedy nie je. Jednou z nich je napríklad nepozvaná nočná návšteva.

Pražskí kriminalisti riešia prípad nočných vlámaní do obydlí spiacich obyvateľov. Na ich Facebooku dokonca zverejnili autentické video. Nejde však o bežné vykrádačky. Doposiaľ neidentifikovaný muž totiž akosi nemá záujem o vykrádanie a len málokedy si odnesie nejaký predmet. Oveľa viac ho zaujímajú spiaci ľudia.

Noční nezvaný návštěvník

Pražští kriminalisté pátrají po muži, který se vloupává do spících domů, tedy domů, kde obyvatelé spí. Jen někdy však něco odcizí, spíše než hotovost ho zajímají spící lidé. Je zadokumentován i případ, kdy neznámý sledoval spící devítiletou holčinu a seděl u ní na posteli.Kriminalisté v průběhu uplynulých let zaznamenali několik desítek těchto případů. Pokud muže na záznamech poznáváte, kontaktujte linku 158.

Posted by Policie České republiky on Thursday, June 30, 2022

Podľa českých policajtov muž vo veku asi 50-60 rokov sleduje ľudí počas spánku. V jednom prípade takto skúmal spánok 9-ročného dievčaťa. V Prahe polícia eviduje niekoľko podobných incidentov, ktoré sa odohrali v uplynulých rokoch.

Motív takéhoto znepokojivého správania je ťažké odhadnúť, je možné, že ide o nejakú bizarnú úchylku. Česká polícia vyzýva občanov, ktorí muža na videu spoznali, aby im pomohli ho identifikovať.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť