Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Prechod z HBO na Max zhorší predplatiteľom kvalitu prehrávania. Za lepší obraz a zvuk si budú musieť priplatiť

Ceny jednotlivých taríf stále nie sú známe.


Ako sme už pred pár dňami písali, HBO Max sa aj u nás čoskoro zmení na Max. Stane sa tak 21. mája tohto roka. Okrem lepšej technickej kvality a väčšieho množstva obsahu prinesie zmena aj možnosť vybrať si z dvoch taríf (tretia by mal pribudnúť neskôr). Portál Lupa však upozorňuje, že tí, ktorí si predplatili HBO Max, budú automaticky zaradení do základnej tarify Standard.

V praxi to znamená, že budú môcť streamovať programy na dvoch zariadeniach súčasne a vo Full HD. Hádaš správne. Pokiaľ si budeš chcieť vychutnať vyššiu kvalitu obrazu, budeš musieť siahnuť po peňaženke a zakúpiť si tarifu Premium.

Tá ponúka štyri streamy súčasne a hlavne 4K rozlíšenie a zvuky Dolby Atmos. Treba ale dodať, že nie pri všetkých programoch, zatiaľ však nie je jasné, koľko ich vlastne bude.

Problém ale je, že doteraz platilo, že obsah HBO Max mal rozlíšenie Full HD, ale veľké seriály a filmové trháky boli dostupné aj v 4K a s Dolby Vision a Dolby Atmos. Túto možnosť však súčasní predplatitelia po prechode na Max stratia, pokiaľ si teda nezaplatia Premium.

HBO Max končí, prichádza Max. Nová služba na Slovensku začne vysielať už v máji

Mohlo by ťa zaujímať:

HBO Max končí, prichádza Max. Nová služba na Slovensku začne vysielať už v máji

Verným používateľom sa teda kvalita prehrávania vlastne zhorší. Čo sa týka cien, tak tie stále nepoznáme. Špekuluje sa však, že v prípade Standardu by mala ostať zachovaná výška doterajšieho predplatného. K dispozícii bude aj extra balíček Sport so športovými prenosmi, ktorý zákazníkov bude stáť ďalšie peniaze. Prikúpiť si ho budú môcť k svojej preferovanej tarife.

predplatné, HBO Max, Max, tarifa, kvalita, stream platformy
Shutterstock

Dá sa predpokladať, že mnoho predplatiteľov sa len s ponukou Full HD neuspokojí. Sme teda zvedaví, nakoľko sa cena medzi jednotlivými tarifami bude nakoniec líšiť.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.