Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 27.3.2023
sk
Alena
cz
Dita
, Ditta

Prečo je lyžička k McFlurry dutá? Zamestnanec fastfoodu ti prezradí odpoveď

Ďalšia záhada moderného sveta objasnená.


Je to lyžička alebo slamka? To je otázka, ktorú si človek často nekladie, lebo lyžička je lyžička, slamka je slamka, a pokiaľ nie si úplný idiot – čo, samozrejme, nie si – vieš ich od seba pomerne jednoducho rozlíšiť. No potom príde na scénu ten prapodivný hybrid, čo sa podáva k McFlurry, a ty si v keli ako minuloročný sneh.

Lyžičkoslamka či slamkolyžička, ktorú sieť rýchleho občerstvenia McDonald servíruje k obľúbenej zmrzlinovej pochúťke McFlurry, pomotala hlavy hneď niekoľkým generáciám. Je totiž dutá. A keď je niečo duté, automaticky k tomu prisaješ ústa a ťaháš. Zmrzlina je však príliš hustá, a tak tam sedíš, robíš, čo môžeš, a vo finále si len idiot číslo tristosedem, čo sa dnes snažil „vypiť“ zmrzlinu lyžičkou.

Prečo je lyžička od McFlurry dutá?

Aby si mohol uzavrieť túto kapitolu svojho života raz a navždy – je to lyžička. Nie slamka, lyžička. Prečo však v sebe skrýva otvor, ktorý mnohých mýli? Zamestnanec McDonaldu Kish, ktorý na TikToku vystupuje ako @kishisrani, nedávno vo virálnom videu prezradil odpoveď. A nebudeme ti klamať, pravdepodobne ťa poriadne sklame.

Otvor v lyžičke slúži na pripevnenie o stroj, z ktorého sa zmrzlina „čapuje“. Vďaka tejto skutočnosti ju lyžička zároveň mieša. Video mladého muža obletelo svet rýchlosťou svetla a doposiaľ nazbieralo úctyhodných 7,3 milióna zhliadnutí. Na rozdiel od Bermudského trojuholníka, túto záhadu teda môžeme pripísať na zoznam vyriešených.

Ľudia v komentároch aj tak stále neverili vlastným očiam. „Myslel som si, že má slúžiť ako slamka, keď sa zmrzlina začne topiť,“ napísal jeden z používateľov. „Teraz ľutujem, že som si ju kedysi napchal do úst,“ vyjadril sa zase ďalší. A čo ty? Tiež si ju skúšal použiť ako slamku?

Prečo je lyžička k McFlurry dutá?
Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje