Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana
Zdroj: ©ArtCaveManiac / EMEFKA

Prečo je občas lepšie byť single? 5 vzťahových situácií, ktoré ťa o tom jednoznačne presvedčia

Vyberáš si vzťah alebo kamarátov?

Existuje paradox, že keď máš jedno, túžiš po tom opačnom. To platí aj pri vzťahoch. Najskôr ti chýbajú objatia, pusinky a večerné prechádzky so svojou milovanou polovičkou. Keď sa toho nabažíš, hovoríš si, že by bolo lepšie byť single. S naším ilustrátorom sme si pre teba pripravili a opísali päť typických vzťahových situácií, keď sa utvrdzuješ, že je lepšie ostať sám.

1. Spoločný film vyberá vždy ona

Keď ste spolu začínali chodiť, bral si ako nepísané pravidlo, že spoločný film bude nejaká sladká odrhovačka o dvoch zaľúbencoch. Za hodinu a pol sa stihnú sedemkrát rozísť, ale aj tak to vždy skončí presne tak, ako si myslíš. Vzťah s tvojou láskou netrvá iba pár mesiacov, ale rokov. Nič sa však nezmenilo.

Máš rád drámu, krimi a horory. Ona ale nemá rada zabíjanie ani strašiakov, preto viac-menej nemáš na výber. Prispôsobil si sa jej vo veľa veciach, ktoré bytostne neznášaš, no tvoja láska má problém s jedným filmom. Dokonca si bol už taký zúfalý, že keď vyšlo pokračovanie tvojho obľúbeného krváku, išiel si do kina sám. Jedol si pukance, jedným očkom sledoval páry okolo seba a rozmýšľal, načo ti je taká frajerka.

ArtCaveManiac / EMEFKA

2. Zabudni na nedeľné nakupovanie, idete na derby

Celý týždeň si sa tešila, že v nedeľu budeš mať konečne čas na vyhodenie si z kopýtka. Pôjdeš so svojím milovaným na nákupy, dáte si kávu a prejdete sa večerným mestom. Natočíš si videá, ktoré zavesíš na sociálne siete, a kamošky ti budú závidieť. Všetko sa v sekunde stane utópiou, keď ti frajer zamáva pred očami dvomi lístkami na futbal alebo hokej.

Bratislava s Trnavou, Banská Bystrica so Zvolenom alebo Žilina s Martinom. Derby je derby, na ktorom on, žiaľ, nemôže chýbať. Pár bláznov sa naháňa za loptou alebo pukom a ľudia okolo vrieskajú a nadávajú na rozhodcu. Vrcholom je vždy to, keď sa s ďalšími parťákmi opije a miestami zabúda, že si tam s ním. A toto chceš zažívať do konca života?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Odporúčame prečítať:

Jedinečný zákrok v Martine. Robot operoval 17-ročnú Slovenku, podľa nej to bolo geniálne

3. Čakanie na Godota

Ráno vstaneš, prepláchneš si oči, umyješ zuby, oblečieš sa a ideš. U žien je to trošku komplikovanejšie. Trošku dosť. Frajerka vstáva o hodinu skôr ako ty, ale aj tak nikdy nestíha. Jej ranný rituál trvá niekedy dlhšie ako čakanie na nového Avatara.

Najhoršie na tom všetkom je to, že na ňu nečakáš iba ráno. Hocikam idete, vždy minimálne polhodinu sedíš oblečený v bunde a rozmýšľaš nad životom. Máš brutálne nervy a nerozumieš, čo tam tak dlho robí. Neraz ste kvôli nej nestihli prísť včas. Ak si ju budeš chcieť vziať, pri oltári si na ňu zrejme pár minút počkáš. Chceš?

ArtCaveManiac / EMEFKA

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michal Kozár
Na portále Emefka sa venujem kresleniu komiksových článkov a obrázkov. V kresbách sa snažím vtipným štýlom podať životné situácie, ľudské výrazy, príbehy, či emócie. Mojou hlavnou úlohou je zachytiť dej v čo najjednoduchšej, no zároveň vtipnej forme. Kreativitou dodávam člankom jedinečnosť a výraz.
Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.