Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen
Zdroj: ©20th Century Fox Television / MovieStillsDB

Prečo nikto nezamyká dvere? Veci, ktoré postavy vo filmoch a seriáloch robia len zriedkavo

Ako môžu nedojesť také úžasné raňajky, ktoré majú vždy na stole?

Vo filmoch a seriáloch sa občas dejú veľmi nezmyselné veci. Nie je teraz reč o tých hereckých výkonoch, ktoré sú prezentované na slovenských televíznych staniciach. Vo všeobecnosti sú niektoré činnosti v seriáloch podobné, ba až rovnaké.

Je jasné, že v tej skrátenej verzii života, ktorý vidíme na obrazovke, nie je možné ukázať všetko. Občas to však vyzerá, akoby herci, hrajúci osoby s naozajstným životom, boli len roboti. Určite si si už aj ty všimol niektoré z týchto vecí, ktoré ľudia na obrazovke nerobia: 

Nevyzúvajú sa po príchode domov

Často si len tak jednoducho vojdú, či už k sebe domov, alebo k svojim kamarátom. Najčastejšie ľudí vo filmoch a seriáloch vidíš vyzúvať sa práve vtedy, keď idú do postele. Naozaj si Američania nechávajú svoje topánky v spálni? 

Neprezliekajú sa do domáceho oblečenia

V domácom oblečení ich vidíš, iba keď sú chorí, alebo by mali byť doma, teda je akože víkend. Avšak, v mnohých seriáloch netušíš, kedy je a kedy nie je víkend, lebo to tam vyzerá, akoby mali stále voľno. Kde je ten moment, v ktorom žena príde a víťazoslávne odhodí podprsenku, lebo si ju konečne môže dať po celom dni dole?

Berlanti Productions / MovieStillsDB

Takmer nechodia na toaletu…

Kým si nejdú urobiť tehotenský test alebo sa nejdú pred zrkadlom presviedčať, že majú na to, aby podali ten najlepší posteľný výkon, tak ich v kúpeľni takmer nevidíš. No a, samozrejme, nesmú chýbať trápne scény, v ktorých má niekto s*ačku.

Odporúčame prečítať:

Slovenka opísala desivé momenty, ako jej pred očami zhorel takmer celý dom. Modlila som sa, prečo práve ja, hovorí

…a ani do práce

V jednej časti Priateľov na to raz dokonca pekne upozornili. Klasicky v kaviarni. Niekto spomenul niečo v zmysle, že ich šéfovia musia byť nadšení, keď ich zamestnanci sedia počas pracovného dňa v kaviarni. Zrazu sa všetci zdvihli a šli do práce.

Niekedy sa dej vo filmoch a seriáloch odohráva tak často doma u postáv, na návšteve alebo v bare či kaviarni, že netušíš, kedy vôbec chodia zarábať peniaze.

20th Century Fox Television / MovieStillsDB

Neprdia a negrgajú

Nielen ženy, ale aj muži. Kým nenastane nejaká zábavná chvíľka, počas ktorej sa predbiehajú v grganí alebo prdení, tak z nich vzduch vychádza asi cez kožu. Samozrejme, že by nebolo úplne zábavné v každej časti seriálu vidieť, ako prídu z práce, uvoľnia si nohavice a vypustia dlhočizný prd, ktorý celý deň zadržiavali.

Nedohadujú sa na stretnutí

Často sa ľudia stretnú prvýkrát v živote a bez toho, aby si povedali nejaké zásadnejšie informácie, dohodnú sa zázračnou vetou: „Tak sa vidíme o siedmej.“ Telepaticky si vymenili informácie o tom, na akom mieste alebo kde má muž ženu vyzdvihnúť.

Eleven / MovieStillsDB

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.