Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 22.2.2024
sk
Etela
cz
Petr

Turecká prokuratúra požiadala o trest odňatia slobody vo výške osemnásť rokov pre poslíčka, ktorý pľuvol pred dvomi rokmi na zákazníkovu pizzu ešte pred doručením objednávky. Informoval o tom portál Herald live s odvolaním na agentúru DHA. Incident sa odohral v tureckom meste Eskisehir a motív konania nie je doteraz známy.

Skutok, ktorý sa stal v roku 2017 v centre mesta Eskisehir, zachytila bezpečnostná kamera v bytovom dome zákazníka. Zábery ukazujú zamestnanca donášky, identifikovaného ako Burak S., pri tom, ako pľuje na zákazníkovu objednávku a fotí si to na telefón.

YouTube video

Majiteľ objektu po zhliadnutí záberov upozornil zákazníka, čo viedlo k trestnému stíhaniu zamestnanca donášky. Obžalovanému už bola uložená pokuta vo výške 4000 lír (600 eur) za ohrozenie na zdraví a prokurátor teraz navrhuje trest odňatia slobody za otravu jedlom.

Aj keď má Turecko prísne súdne normy, je tento trest aj na ich pomery považovaný za príliš prísny, keďže aj za členstvo v teroristickej organizácii tam hrozí pobyt za mrežami maximálne na pätnásť rokov. A to je presne o tri roky menej, ako chcú pre bývalého zamestnanca za pľuvanec.

Nevedno, či išlo len o pokus o vtip alebo konanie poslíčka malo nejaký osobný motív, avšak je veľmi pravdepodobné, že muž už svoje nerozvážne konanie veľmi oľutoval.

Zdroje: Herald live


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.