Sobota 28.5.2022
sk
Viliam
cz
Vilém, Viliam

Predaj „haraburdy“ po svojom ex. Na tejto stránke sa ženy zbavujú darčekov od bývalých partnerov

Ku každej veci možno pripojiť aj ostrý odkaz.


Rozchod je vždy nepríjemná vec, ale niekedy sa mu partneri skrátka nevyhnú. Faktom ale tiež je, že počas svojho vzťahu u nich ostane mnoho vecí, ktoré patrili ich partnerovi, prípadne takých, ktoré im ich partner daroval. Čo s nimi?

Ako píše aj portál Unilad, na Instagrame existuje celkom zaujímavá stránka Once-Loved Store, ktorej šéfuje Kedai Pernah Sayang z Malajzie. Záujemcovia na nej predávajú najrôznejšie veci, ktoré im ostali po ich expartneroch: laptopy, hodinky, parfumy, foťáky, topánky či šperky.

Shutterstock

Nápad na založenie podobnej stránky dostal Kedaiov kamarát Hazim Azaman. Keď sa jeho sestra rozišla so svojím priateľom, nemala kam dať jeho hrnček, foťák a MacBook. Po založení stránky Once-Loved Store ich dokázala predať dohromady za 289 dolárov (cca 238 eur). Stránka si postupom času získala pomerne stabilnú fanúšikovskú základňu a Azamanovi a Sayangovi sa začalo ozývať mnoho ľudí, ktorí mali o jej služby záujem.

Na dotyčnej stránke nájdeš fotografie ponúkaných predmetov, zároveň ale obsahujú aj drobný „odkaz pre ex“ a možnosť ohodnotiť nenávisť voči expartnerovi na stupnici od 0 do 10. Tento netradičný obchod má momentálne 24-tisíc sledovateľov. Nižšie ti prinášame výber z ponúkaných predmetov a odkazov pre bývalých partnerov.

1.

Aj keď je to od tvojej sestry, radšej sa jej zbavím, akoby sa mi mala povaľovať v skrini. Vždy, keď sa na ňu pozriem, pripomína mi tvoje choré chúťky.

2.

Vďaka, ďalší.

3.

No, želám ti všetko dobré. Nezaujíma ma, čo si o mne narozprával ostatným, to je tvoj problém. Rob si, čo len chceš. Už nikdy nevyslovím tvoje meno. Buď dobrý chalan a neber dievčatá ako samozrejmosť.

Odporúčame prečítať:

20 zaujímavých aj vtipných porovnaní, ktoré ťa naozaj prekvapia

4.

Želám ti len to najlepšie. Tieto topánky predávam, aby som na teba zabudla. Chcem na to všetko zabudnúť a viac na teba nemyslieť.

5.

Nechovám k tebe nenávisť, ale rozhodne nie si niekým, ku komu prechovávam lásku. Nájdi si niekoho lepšieho s tým tvojím prístupom.

6.

Dúfam, že nájdeš to, po čom túžiš. Už nikdy vo vzťahu nestratím samú seba. Možno nie som dosť dobrá pre teba, tvoju matku či ostatných, ale som dosť dobrá pre seba.

7.

Moje srdce sa roztrieštilo, keď si ma opustil a vzal si si tú J. Si strašný LOSER, čeľ pravde a rozhoduj sa kvôli svojej budúcnosti. Ďakujem za všetky dobré aj zlé spomienky. Je pre mňa však ťažké odpustiť a zabudnúť. Nenávidím ťa!

8.

Podvádzal si ma a správal si sa ako idiot. Dostal si milión šancí dať veci do poriadku, ale ty si každú z nich premenil na príležitosť znovu ma zradiť.

9.

Jedného dňa si uvedomíš, že som bola tá, ktorá pri tebe vždy stála, a tá myšlienka ťa zabije.

10.

Vďaka za túto kabelku a všetky peniaze, ktoré si na mňa minul. Želám ti veľa šťastia s novými priateľkami, keďže si samého seba nazval sukničkárom.

Odporúčame prečítať:

Muži sa podelili o prípady, keď ženy absolútne nepochopili, ako funguje ich telo

11.

Snáď nájdeš, koho hľadáš – ženu, čo ti bude utierať zadok, keď si urobíš bobo.

12.

Bola som s ním 2 roky a nič to preňho neznamenalo. Pamätám si, ako si mi nadával do šľapiek. Už nikdy viac.

13.

V tej spoločnosti som pracovala 5 rokov a bola to pre mňa skvelá príležitosť. Len ma mrzí, že po tom všetkom, čo som pre firmu urobila, sa mi nikdy nedostalo žiadneho uznania. Nikdy si sa ma nezastal. Nevadí, poučila som sa a môžem začať odznova.

14.

Zlomil si mi srdce takým spôsobom, o ktorom som nikdy neverila, že je možný. To len na okraj, ak by si to nevedel. Toto bol môj prvý rozchod, takže si dokážeš predstaviť, ako sa cítim. Len krátko pred rozchodom sa veci tak šialene zmenili a ty si na mňa nemal vôbec čas. Samozrejme to bolo strašne desivé, pretože som si odrazu nebola ničím istá.

15.

Nie je príliš slušné hovoriť „milujem ťa“ s hubou plnou klamstiev. Ale v pohode, karma existuje.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť