Predajca oblečenia prišiel na trh s novými nohavicami, ktorým nik nerozumie

Najdivnejšie nohavice, aké si dnes videl.

Módne značky sa neustále predbiehajú v tom, ktorá príde so zaujímavejším kúskom a predá viac oblečenia. Je to predsa obchod a ten šikovnejší vyhráva. Niektorým značkám nejde o to, aby sa ľudia dobre cítili v ich oblečení, ale aby čo najviac zarobili. V tomto hone za ziskom tak vznikajú niekedy naozaj bizarné kúsky oblečenia.

Jedným z nich sú aj tieto sieťované nohavice, ktoré sú zložené len z kúskov nepravej kože. Aj napriek tomu, že majú pás na gombík ako väčšina nohavíc, nezakrývajú nič. A stoja len 50 dolárov, čo v prepočte vychádza na 43 eur.

Jediné, čo ti takéto nohavice zaručujú, je, že v nich neostaneš nepovšimnutá. Je to však s nimi podobne ako s legínami, mali by si ich dávať iba slečny, ktoré majú dobrú postavu.

fashionnova (https://www.fashionnova.com/products/cage-in-the-beast-black)

Okrem toho, mnoho ľudí sa ku nohaviciam vyjadrilo, že nevyzerajú ani trochu pohodlne. Ťažko pochopiť ich využite. Hlavne, ak sa človek zamyslí, že dáva za pár zošitých pásikov nepravej kože viac ako 40 eur.

Niekomu nohavice pripomínajú rybárske siete, iní tvrdia, že by takéto „nohavice“ vyrobili z izolepy za pár minút. Najzaujímavejšie je, že predajca má pri tomto kúsku napísané: Pohni! Rýchlo sa míňajú…“ Ktovie, či je o ne naozaj taký veľký záujem alebo je to len jeden z reklamných ťahov.

fashionnova (https://www.fashionnova.com/products/cage-in-the-beast-black)
fashionnova (https://www.fashionnova.com/products/cage-in-the-beast-black)

Nohavice však nie sú jediným kúskom, ktorým značka prekvapuje. Aktuálne majú okrem nich v ponuke aj poriadne sexy nohavice, či kraťasy alebo dokonca priesvitnú sukňu.

Rovnako ako sieťkované nohavice, vyzerajú aj tieto ďalšie kúsky dosť nepohodlne. Napríklad tá priesvitná sukňa by mohla pokojne slúžiť ako skleník, určite veľmi príjemná vec počas horúcich letných mesiacov.

fashionnova (https://www.fashionnova.com/products/seattle-days-skirt-black-clear?refSrc=1318928121980&nosto=productpage-nosto-3)
fashionnova (https://www.fashionnova.com/products/lace-up-and-latex-skirt-black?refSrc=95236030481&nosto=productpage-nosto-3)
fashionnova (https://www.fashionnova.com/products/wild-thang-lace-up-pants-light-blue-wash?refSrc=83579240465&nosto=productpage-nosto-3)

Titulná fotka: fashionnova

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 vecí, ktoré spravia aj ten najhoršie vyzerajúci pondelok lepším

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME