Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 23.6.2024
sk
Sidónia
cz
Zdeňka
, Zdena, Zdenka

Predstaviteľka Ciri je rada, že sa Zaklínač končí. Nakrútiť ďalšie série bolo podľa nej ťažké

Divákov prosí, aby Liamovi Hemsworthovi dali šancu.


Hoci pôvodne mal Netflix so seriálom Zaklínač veľké plány, tie zhasli skôr, než sa poriadne stihli rozbehnúť. Ako pripomínajú aj portály Deadline a ComikBookMovie, pôvodných sedem sérií napokon nevznikne a seriál skončí piatou sériou.

Okrem toho dostali stopku aj rozpracované projekty zo zaklínačského univerza. Seriálu rozhodne nepomohol ani odchod hlavnej hviezdy Henryho Cavilla, ktorý stvárňoval zaklínača Geralta z Rivie. Vo štvrtej sérii ho nahradí Liam Hemsworth. Odchod Cavilla ťažko niesla aj jeho kolegyňa Freya Allan, ktorá stvárňuje Ciri.

Podľa vlastných slov si nedokázala predstaviť, ako natočí ďalšie série.Zaklínač pre mňa znamenal veľa, bola to moja herecká škola a poskytol mi určité sebavedomie,“ povedala. „Naučíte sa tiež mnoho náhodných vecí. Mám za sebou veľa kaskadérskej práce, viem, ako jazdiť na koni.“

Dodala, že so seriálom po tretej sérii „psychicky skončila“ a fakt, že mala točiť ďalej, bol podľa nej „veľkou výzvou“.

„Bude to koniec obrovskej kapitoly, z čoho mám radosť a na čo som pripravená.“ Zdôraznila však, že je čas presunúť sa k iným projektom a je rada, že Zaklínač po piatej sérii skončí.

seriály, stream platformy, Zaklínač, Netflix, koniec seriálu, Freya Allan, fantasy, The Witcher
MovieStillsDB / Netflix

Liam Hemsworth je podľa nej skvelým náhradníkom za Cavilla. Veľmi rýchlo sa s ním spriatelila. „Je to veľmi milý a úplne normálny chlapík,“ prezradila. „Trochu mi ho je ľúto, pretože je naňho vyvíjaný veľký tlak, keďže nahradil niekoho, kto už natočil tri série. Je to určite ťažké. Pre nás ostatných bolo dôležité, aby sme mu dali pocítiť, že je členom rodiny.“

Dodala tiež, že fanúšikovská základňa vie byť tiež veľmi útočná. Prosí teda divákov, aby Hemsworthovi dali šancu, pretože podľa nej do úlohy vložil celé srdce. Dátum premiéry zatiaľ nie je známy, ale pravdepodobne to nebude skôr ako v roku 2025.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.