Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Predvianočný súboj operátorov. Slovákom ponúkajú lacnejšie volania, SMS aj internet

Si spokojný so svojím operátorom?


Telekom si pripravil pre Slovákov lákavý balíček. Ako informoval portál Fontech, je však k dispozícii výlučne pre predplatené karty Easy a Predplatenka. Balíček Mixi s vianočnou tematikou, ktorý je možné aktivovať do 10. decembra 2023, ponúka 100 GB dát, 100 minút volaní a 100 SMS len za 4 €. Slováci si ho môžu aktivovať opakovane a balík má 7-dňovú platnosť.

„Aktivácia je bezproblémovo dostupná prostredníctvom aplikácie Telekom, hoci automatické predĺženie nie je možné. Ide o ponuku typu „využi alebo stratíš“, keďže po 10. decembri už nebude možné balík aktivovať,“ uviedol Fontech.

Mohlo by ťa zaujímať:

Koľko Slovákov sa živí natáčaním videí pre dospelých? Rebríčku vládnu Česi a Maďari

Ponuka od Orange

Ako uviedol portál Živé, Orange poslal médiám informáciu o tom, že zatraktívňuje vianočnú ponuku. Klientom s predplatenou kartou začne rozdávať mobilné dáta a najviac výhod má k balíčku pevného internetu s mobilným paušálom.

Klientom, ktorí si do 3. januára 2024 kúpia optický Stredný alebo Prémiový internet, ponúkne službu na prvých šesť mesiacov zadarmo pri dvojročnej viazanosti. Aktuálne ponúkal rovnaký benefit len na tri mesiace. Existujúci klienti môžu získať službu na polroka zadarmo vtedy, ak prejdú na vyšší program.

„Orange vylepší aj ponuku pre zákazníkov, ktorí si kúpia pevný internet (Stredný alebo Prémiový internet) a majú aj mobilný paušál Plus od Orangeu. Okrem 5-eurovej zľavy im daruje aj dvojnásobný objem dát. Výnimkou je iba najdrahší paušál, k nemu dátový klient benefit nezíska,“ informovalo Živé. Kompletnú ponuku si pozri priamo na stránke operátora.

Shutterstock

Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.