Prehľadáva kontajnery a veci z nich predáva na internete. Zarobí si viac ako 800 eur týždenne

Netradičnej práci sa matka štyroch detí venuje už štyri roky.

Zdroj: Shutterstock

Dumpster diving je činnosť, pri ktorej ľudia prehľadávajú odpadkové koše a kontajnery a vyberajú z nich produkty, ktoré sa stále dajú použiť. Často sa totiž stáva, že v odpade končia takmer úplne nové výrobky, vrátane kozmetiky či potravín. A nezriedka sa v nich objavia aj skutočne cenné veci.

Ako píše portál Times Now, prehrabávaniu kontajnerov sa venuje aj 32-ročná Tiffany She’ree, a to dokonca na „plný úväzok“. Tejto aktivite prepadol aj jej manžel a spoločne sa jej venujú už štyri roky. Počas tejto doby našli v kontajneroch veci, ktoré by sme tam rozhodne nečakali. Tiffany prezradila, že hneď prvý týždeň sa jej podarilo objaviť kozmetiku za 1 200 dolárov (viac ako tisíc eur).

Shutterstock

Bez problémov si zarobí

Týmto spôsobom života si štvornásobná mama zarobí približne tisíc dolárov týždenne (približne 844 eur). Bez väčších problémov tak dokáže vyžiť. Vyberaním kontajnerov si dokonca zarobila viac než vo svojej klasickej práci, takže napokon dala výpoveď. Nájdené veci predáva na vlastnom webe. Pri svojich výpravách do kontajnerov nachádza najmä kozmetiku, ale aj elektroniku.

O tomto netradičnom zarábaní peňazí informuje svojich fanúšikov aj na sociálnych sieťach TikTok a Instagram. Ako si ale môžeš predstaviť, nie všetky reakcie sú pozitívne. Mnohí ľudia Tiffany nadávajú a označujú tento spôsob života za odporný. Nie je podľa nich správne predávať ľuďom veci, ktoré niekto iný vyhodil.

Tiffany však zdôrazňuje, že nerobí nič zlé ani nezákonné (každý štát má však iné zákony). Dumpster diving totiž slúži na elimináciu odpadu a tým pádom aj znižuje záťaž na životné prostredie.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
15
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
21 zaujímavých faktov v ilustrovanej podobe, ktoré rozšíria tvoje vedomosti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME