Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 25.9.2023
sk
Vladislav
cz
Zlata
Zdroj: ©Shutterstock

Premýšľaš nad kúpou domáceho miláčika? Podľa tvojho znamenia sa k tebe hodí toto konkrétne zvieratko

Aké domáce zviera sa k tebe hodí na základe znamenia zverokruhu?

Asi každý v živote už prišiel do momentu, keď zatúžil po zmene. Niektorí sa rozhodnú zmeniť účes, iní prácu či partnera a ďalší zase skomplikovať si život iným spôsobom – kúpia si domáce zviera. Po rozhodnutí to urobiť ale prichádza ta zásadná otázka: Akého domáceho miláčika si zabezpečíme?

Samozrejme, rozhodnúť sa treba rozumne na základe praktických faktorov, ako sú životné podmienky, čas a schopnosť postarať sa o zviera. Ak si ale trošku spontánnejší typ, odpoveď na otázku, ktoré zviera je pre teba to pravé, ti môže dať aj znamenie zverokruhu.

Baran

Ľudia narodení v znamení Barana sa vyznačujú tým, že sú aktívni a energickí. Tieto dve vlastnosti dokonale zapadnú k aktívnemu zvieraťu, ktorým pes nepochybne je. Preto, ak si Baran, stávkou na istotu je energický pes, s ktorým budeš môcť tráviť veľa času vonku, spoločne cvičiť a vyblázniť sa dosýta.

Býk

Pohodovým a mierumilovným zvieratkom, vhodným pre Býka, je morča. Títo ľudia sa vyznačujú tým, že si radi vytvárajú sociálne väzby, teda aj pri výbere zvieraťa hľadajú také zviera, ktoré bude spoločenské, no zároveň si nebude vyžadovať príliš veľa starostlivosti.

Aké domáce zviera sa k tebe hodí na základe znamenia?
Shutterstock

Blíženci

Blíženci sú komunikatívne znamenia a vzhľadom na to si vyberajú aj domáce zviera. A ktoré zviera je najkomunikatívnejšie? No predsa papagáj. Budeš si s ním môcť pokecať a okrem toho ťa bude zabávať svojou schopnosťou napodobňovať.

Rak

Mačky sú nezávislé, ale zároveň milujú pohodlie domova, čo je ideálne pre ľudí, ktorí sa narodili v znamení Raka. Tieto osoby si výnimočne vážia rodinu a domáce prostredie, čo je typické aj pre mačky.

20 otcov, ktorí trvali na tom, že v ich dome žiadne zvieratá bývať nebudú

Mohlo by ťa zaujímať:

20 otcov, ktorí trvali na tom, že v ich dome žiadne zvieratá bývať nebudú

Lev

Lev je kráľovským zvieraťom, preto si ľudia s týmto znamením zaslúžia ako spoločníka také domáce zviera, ktoré je rovnako okúzľujúce ako ich osobnosť. Dobrou voľbou sú zvedavé a hravé králiky, keďže sú to pokojné a vznešené tvory.

Panna

Rybičky v akváriu pôsobia veľmi upokojujúco, čo je skvelé pre Panny, ktoré sú často pozorné a orientované na detaily. Tieto stvorenia dostali do vienka krásu a jemnosť v jednom, čo sú dve slová, ktoré sa spájajú aj so znamením Panny. Okrem toho ide o vodné znamenia, takže ideálna kombinácia.

Aké domáce zviera sa k tebe hodí na základe znamenia?
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.