9 prešľapov v posteli, ktoré sú pre väčšinu neodpustiteľné

No keď je láska slepá a nadržanosť viac ako zdravý rozum, odpustíme snáď asi všetko

Zdroj: pxhere.com

V dlhodobom vzťahu je odpustiteľné takmer všetko. Neprekážajú vám prdy, zápach z úst, a ani keď sa mu raz za čas nechce postaviť. Ale každý raz nejako začínal.

Či už ide o prvý sex dvoch ľudí, čo sa majú radi alebo je to len jednorázovka, vždy existujú veci, ktoré bez predošlej vzájomnej dohody, nerobíme. A ešte veci na ktoré by sme si mali dať pozor, ak sa chceme vyhnúť trapasu, opovrhnutiu či zmarenej šance na uspokojenie. S lasom sa predsa biliard hrať nedá.

Ego

Myslieť v prvom rade len na seba je istým znakom prežitia v dnešnej dobe. No v posteli to neplatí. Dvakrát pichnúť ako včielka, poutierať sa, odpadnúť a zachrápať, je to najhoršie, čo môžeš žene v tomto čase prvého zbližovania urobiť. No ak si žena, ktorá ku čerešničke na torte potrebuje emócie, predohru, správnu konšteláciu hviezd, fľašu vína a zbíjačku, nedávaj to za vinu len svojmu partnerovi.

Shutterstock

Miesto činu

Mužská posteľ je sama o sebe miestom činu. Taký vyšetrovací technik s riadnou UV lampou by ti vedel povedať. Telesné tekutiny, začínajúce hlavne na písmeno S a pot, dodávajú tú správnu atmosféru pre prvé spoločné radovánky.

Opačne to ale funguje inak. Bude muž spokojný, keď sa zaborí do ružovej postele s jednou tonou plyšákov? Nie je nič rajcovnejšie, ako keď na teba zíza macko Pú. Na nočnom stolíku svieti fotka nejakého muža a ty sa modlíš, aby to bol jej ex a nie ona pred operáciou.

Shutterstock

Klamanie o ochrane

Vraj na svete existuje žena, ktorá necíti rozdiel medzi sexom s kondómom a bez, no vraj je to len mýtus. Je to snáď každej jasné. Toto je skôr venované mužom, ktorým bolo povedané, že žena berie tabletky. Nevedno, čo vedie ženy k tomuto ohavnému klamstvu, no určite sa treba spýtať, či užíva antidepresíva, lexaurin alebo antikoncepciu. Pre istotu. Aby nedošlo k omylu.

Shutterstock

Skrotenie trenkového monštra

Ňuniňkať a mojenkať sa môžete hocikedy. No príliš presladenými rečami nenažhavíš osobu ležiacu nad/pod tebou. Penis nie je tvoja princeznička Sofia, malinký šaško, gašparko či dráčik.

Takéto pomenovania zaručujú okamžité ochabnutie a ani buchtička a mušlička nebudú určite nadšené z premotivovaných úst spolusúložiaceho. Na druhej strane ani urážlivé a vulgárne oslovenia sa nemusia stretnúť s pochopením. Všetko má svoje medze, aj tolerancia.

Shutterstock

Chyba v Matrixe

Je to taký príjemný pocit vidieť muža, ako sa pomaličky dostáva k orgazmu, pokiaľ to nie je ten typ muža, čo sa pri tom tvári ako magor. Keď to konečne príde a zvolá: ,,Aaaaa Ivana!“ a ty ho len zo seba skopneš a ešte si aj kopneš, pretože si Nikola.

Osvedčeným trikom je používanie láskyplných pomenovaní, ako ,,zlatko, mojko,“ no netreba to preháňať. Počas sexu človek pod vplyvom emócií a hormónov povie hocičo. Preto ani: ,,Ja ťa milujem! Vezmi si ma! Urobme si dieťa!“ netreba brať doslovne.

Shutterstock

Prekvapenie I

Správny šofér vraj ide aj na červenú, ale ten ju aspoň vidí a uvedomuje si to. Čo však s takou ženou, ktorá nič nepovie, a vraj len túži po milovaní po tme, no po zasvietení to vyzerá ako na jatkách?! Pro tip pre všetkých fajnšmekrov znie, že pri akejkoľvek nezrovnalosti, pachuti a zápachu použijeme čo i len malé svetlo, aby sme sa vyhli nepríjemnostiam a aj možným ochoreniam.

Shutterstock

Prekvapenie II

Medzi menej príjemné prekvapenia patrí problematika venovaná análnemu otvoru. Ženské magazíny radia vopchať prst mužovi do jeho citlivej oblasti. Čo sa ešte môžeme dozvedieť je, že spermie sú vraj dobré na pleť a je prospešné tento výlučok aj požiť. Porno nám ukázalo, že anál si ženy skutočne užívajú a nemajú problém prestriedať vstupy bez akejkoľvek ochrany.

Kde je pravda? Niekde uprostred. No tieto veci treba mať ujasnené ešte predtým než tvoja poloslepá, semenom zasiahnutá polovička, bojuje s pocitom vyvrátenia všetkých vnútornosti len preto, že si to takto videl v péčku.

Shutterstock

Porovnávanie

Pozoruješ, vyhodnotíš a porovnávaš. No lepšie by bolo zmieriť sa s minulosťou a užívať si tvojho aktuálneho partnera takého, aký je. Je síce pekné, že ex mala krásne prsia, ale tá nová o tom vedieť nemusí.

Ženy sú citlivé na svoje nedostatky, preto akokoľvek komentovať jej telo a zrovnávať ho s iným, sa ti stane osudným. Ak ťa tvoj ex urobil len tým, že na teba pozrel, je vskutku obdivuhodné, no túto informáciu nie je vhodné poznamenať pri tom, ako sa tvoj nový už polhodinu úpenlivo snaží. Úprimnosť nadovšetko sa nevypláca.

Shutterstock

Takto sa nehráme

Len malé percento ľudí trpí nekrofíliou. Sexuálny styk s mŕtvolou, to nie je práve ten najlepší program na piatkový večer. Je jedno, či si muž, alebo žena, odmakať by ste si to mali obaja. V dlhodobom vzťahu sa možno občas vyskytne hádka, kto bude navrchu, lebo tomu druhému sa moc nechce, ale pri prvom sexe? Nesranduj! To, že máš vagínu, ti ešte nedáva právo ležať a hrať sa na poleno.

The Oc Couple In Bed GIF - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
18
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
10
Jeej
Uups Uups
10
Uups
Haha Haha
154
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
35 psov, ktoré prehrali nad mačkami, lebo im obsadili pelech

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME